top of page

Український Ванкувер святкує першу перемогу нашої збірної

Андрій Шевченко забиває головою


Чорноморець (Ванкувер)

Андій Шевченко, капітан збірної України з футболу зізнався що він чекав на це останні 5 років.  Легендарний футболіст жив мрією зіграти на Чемпіонаті Європи 2012 в своїй збірній на своїй землі.

У сьогоднішньому першому матчі України  в Чемпіонаті зі збірною Швеції Андрій знов став героєм.  35 річний гравець забив головою 2 голи у ворота гостей і забезпечив перемогу нашій команді з рахунком 2-1.

Але початок гри не був таким обіцяючим. В першому таймі обидві команди робили багато помилок і так і не змогли розмочити рахунку, але вже стало зрозуміло хто є найнебезпечніший гравець у збірній Швеції.  Беззаперечно це їх капітан Златан Ібрагімович.

Так і сталось у другому періоді, саме Ібрагімович відкрив рахунок у ворота нашої збірної. 1-0 на користь Швеції. Це зовсім не те на що ми розраховували.  Але тут Андрій Шевченко забиває чудового, класичного гола головою. Такі м’ячі не беруться! Жити стало веселіше, жити стало цікавіше.

Вболіваєм за Україну


А коли Андрій забив свого другого гола то ми раділи так що в пабі ледь не повилітали шибки.  Гру ми дивились в пабі “Шарлатан”, що на Комершиал Драйв. Всі надягнули українську символіку на себе і тому ми теж виглядали як одна команда. Цікаво, що шведські вболівальники були з нами за одними столами і незалежно від результату матчу ми всі почувались як друзі.

.

.

.

.

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page