top of page

Українська експозиція в головному музеї столиці

Олександр Коваленко (Vancouver)

В суботу, 10 вересня 2016 року, в Королівському музеї Британської Колумбії, за адресою: 675 Belleville St, Victoria, відкрилась цікава експозиція, присвячена 125-річчю української іміграції до Канади.

BC Royal Museum, September 10, 2016

BC Royal Museum, September 10, 2016


Урочисте відкриття експозиції відвідало багато почесних гостей, зокрема, виконуючий обов’язки мера Вікторії Джеремі Лавдей, депутати парламенту, відомі громадські та релігійні діячі української діаспори. Почесний консул України пан Любомир Гуцуляк розповів про історію української іміграції, його промову цікаво доповнив доктор Ендрю Вівер, депутат з українським корінням.

uv1

Голова Конгресу Українців Канади в Британській Колумбії пані Наталя Яцкевич поділилась планами щодо продовження гідної справи збереження нашої спадщини. Звучали українські пісні, створюючи затишну та приємну атмосферу події.

BC Royal Museum, September 10, 2016

BC Royal Museum, September 10, 2016


Одночасно в галереї на 1203 Broad St, Victoria, відкрилась виставка знаного українського митця Петра Шостака, його ліричні пейзажі “української Канади” навівали спогади з дитинства.

Петро Шостак на фоні власних картин

Петро Шостак на фоні власних картин


Експозиція та виставка працюватимуть ще місяць і є безкоштовними, тож сердечно запрошуємо всіх небайдужих завітати та долучитись до більш ніж столітньої історії українців на вдячній канадській землі!

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page