top of page

Теле-конференція міністра Канади з питань імміграції Кріса Александра (Chris Alexander)

Ірина Широка (Ванкувер)

Chris Alexander

Chris Alexander


В п’ятницю, 26-го червня, в Оттаві відбулась теле-конференція міністра Канади з питань імміграції – Кріса Александра (Chris Alexander). Медіа були запрошені до дистанційного конференц-зв’язку, на лінії була і кореспондент УВ.

На порядку денному розглядалось питання як забезпечити безпеку канадців в імміграційній системі, а також, роль міжнародного тероризму в ній. З цією метою за минулий рік було прийнято низку законів, які покликані покращити імміграційні  процеси в країні і захистити від небажаний кандидатів на громадянство. Міністерство активно працює, щоб захистити громадськість від впливу глобальної ситуації в галузі безпеки.

Донедавна в системі подачі заявок на громадянство були великі затримки. Але рік тому Міністерство ввело нову систему і надіється, що невдовзі вдасться поставити процес на більш вільний потік.

Закон С24, який недавно вступив в дію, залишає право за Міністерством відмінити громадянство людям, які вчинили кримінал, дискредитували себе, або які причетні до терористичних угрупувань. Закон також захищає «натуралізованих» канадців, які планують і дальше залишатись в Канаді після прийняття громадянства, оскільки, почастішали випадки, коли отримавши громадянство, жителі повертаються до країн свого первинного перебування.

Міністр пообіцяв, що Міністерство робить все можливе, щоб громадяни Канади залишались у безпеці на міжнародній арені.

0 views0 comments

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page