top of page

С.К.А.Й. у Ванкувері – одна команда, одна ціль, одна перемога

Ірина Широка (Ванкувер)

З великим успіхом 22 лютого в приміщенні українського культурного центру в Ванкувері відбувся грандіозний концерт рок-гурту С.К.А.Й. Понад двохсот фанатів прийшли привітати легендарну українську групу і підтримати благодійний проект організований спільно з доброчинною організацією O.W.L. Ukrainian Education Charity and Trust. Всі кошти від концерту спрямовані на підтримку АТО,  і тих, хто постраждав в боях в Східній Україні.

Гурт СКАЙ зустрічають у Ванкувері

Гурт СКАЙ зустрічають у Ванкувері


Тернопільські хлопці підірвали зал своїм драйвом і позитивною енергетикою. На концерті звучали хіти гурту, а також зовсім нові композиції, заставляючи публіку веселитись, задумуватись і, навіть, співпереживати. Ніхто не хотів покидати зал після концерту, а тим більше відпускати талановитих музикантів зі сцени.

І все-таки нам пощастило поспілкуватись з вокалістом гурту С.К.А.Й. – Олегом Собчуком.

Олеже, ви побували в багатьох містах Канади, знайомились з українською діаспорою від Сходу до Заходу Канади. Чи вразили вас українці в Канаді? Чим?

Вразило наскільки активно українська діаспора допомогає Україні, і як багато доброчинних заходів організовує в такий складний час. Також приємно здивувало, що представники нашої нації сучасні і демократичні, і майже немає «шароварщини» (псевдопатріотизм – автор). Дуже важливо, що підростаюча молодь тут розуміє всю  ситуацію в Україні і активно бере участь у заходах в підтримку АТО. Чесно кажучи, тому ми і тут – бо є підтримка і є з ким працювати. Головне, що українці в Канаді пам’ятають своє коріння, Батьківщину і вірять в нас.

Як відобразилась ваша творчість в Росії за останні місяці?

Ми відмінили всі концерти за відомих всім причин. Насправді за останній час характер наших концертів в Україні також дуже змінився – ми проводимо більше доброчинних концертів, ніж комерційних.

Концерт СКАЙ у Ванкувері

Концерт СКАЙ у Ванкувері


Що надихає вас на творчість?

Життя у всіх його проявах – життя хороших і поганих людей.

Вас часто цитують в мережі Інтернет, на веб-сайті та на фан-сторінках, чи вважаєте ви себе філософом або романтиком?

Точно не філософ (усміхається – автор). А романтик і мрійник це про мене.

Хто пише слова і музику до ваших пісень?

Слова пишу я, а музику всією групою.

Яке ваше улюблене місце в Тернополі.

Газопровід в Березовиці (усміхається – автор). Насправді, наше тернопільське озеро з різних ракурсів. Воно завжди прекрасне і любу пору року.


Чи хотіли б ви переїхати в Канаду?

Нам тут подобається, але про переїзду ми не думали взагалі. Поки і в Україні є що робити.

За кілька днів ви вже встигли подивитись Ванкувер і деякі його околиці – що вам найбільше сподобалось?

Вразило поєднання гір і океану – такий собі геніальний природній мікс. Інфраструктура міста закликає мешканців до активного проведення часу надворі – доступні пляжі і зовсім поруч гори. Неприємні почуття залишає район вулиці Hastings. Не віриться, що в світі, де так багато безпомічних дітей і дорослих, яким не вистарчає коштів на лікування, існують працездатні люди, які свідомо вибирають для себе шлях на цю вулицю, і держава на них виділяє кошти.

Що би ви хотіли побажати нашим читачам?

Щоб були здорові, не забували хто вони і звідки. Хочеться подякувати за підтримку, за запрошення і за те, що вірите в нас. Бо разом ми сила, і разом ми переможемо. Надіємось наступного разу приїхати в мирний час і з перемогою!

Від імені наших читачів, дозвольте подякувати вам за все, що ви робите. Дуже надіємось побачити вас знову вже у вашому повному складі і у мирний час. Дякуємо!

PS. Від редакцій додамо що відеоінтерв’ю гурту СКАЙ для українського телебачення Ванкуверу можна переглянути тут:


1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page