top of page

Сторіччя поселення в Селі спадщини української культури в Альберті

Генеалогічного проект Альберта-Україна,  медіа-реліз

Едмонтон,  14 серпня, 2013


Генеалогічний проект Альберта-Україна взяв участь у програмі святкування сторіччя поселення в Селі спадщини української культури в неділю 11 серпня 2013 р.

«Це особливий рік для проекту, оскільки понад 550 імен з’явилося на пам’ятнику. Ми також вручили сертифікати сторіччя, що вшановують понад 700 осіб, імена яких з’являться на пам’ятнику наступного року, – зазначає менеджер Генеалогічного проекту Радомир Білаш. – Я сподіваюся, що набагато більше людей долучаться до вшанування своїх предків таким чином, оскільки ми наближаємося до кінця програми».

Під час цьогорічного святкування достойна Гедер Климчук, міністр культури, та пані Варвара Глусь, президент Провінційної ради Альберти Конґресу Українців Канади виголосили привітання від усієї Альберти і її громади та вручили сертифікати, які вшанували понад 700 осіб за їхній внесок у ранній розвиток Альберти до 1914 року. Cвященнослужителі Української греко-католицької церкви та Української православної церкви освятили нові дошки на пам’ятнику.

Програма сторіччя незадовго розпочне приймати заяви від родин, предки яких оселилися в східно-центральній Альберті до 1915 року. Імена цих предків та рік поселення будуть викарбувані на пам’ятнику сторіччя. Для участі у цій програмі ми не вимагаємо, щоб подавачі мешкали на фармах своїх предків. Також не вимагається, шоб вони та їхні предки були українського походження, a тільки оселилися в східно-центральній Альберті. Грамоти сторіччя вже були вручені людям, які проживають у різних місцевостях, зокрема в Британській Колумбії, Саскачевані, Манітобі, Онтаріо, а також у Сполучених Штатах.

Для отримання подальшої інформації про проект та його ініціативи можна звернутися до бюра Генеалогічного проекту Альберта-Україна за телефоном (780) 431-2324, електронною адресою AB-Ukraine.Genealogy@gov.ab.ca  або поштовою адресою:

Alberta-Ukraine Genealogical Project Room 123, Old St. Stephen’s College 8820-112 Street Edmonton, AB T6G 2P8

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page