top of page

Створено молодіжну організацію українців у Ванкувері

17 лютого 2017 р. за підтримки організації O.W.L Open World Learning та її лідера Світлани Комінко, було організовано та проведено вечірку для студентів, на якій був присутній Кассіян Солтикевич – голова Спілки українських студентів Канади (SUSK).

SUSK-Van

Український молодіжний осередок у Ванкувері


Метою візиту Кассіяна до Ванкуверу було розказати нашим студентам про SUSK, та змотивувати організувати студентський осередок у Ванкувері. Адже активна громадянська позиція та розбудова громади, зокрема, відкривають шлях до успіху, що важливо молодим спеціалістам, особливо тут, у Канаді. Крім того, це імідж України в Канаді та Канади в Україні, можливості реалізувати себе та допомогти як громаді, так і розбудові нашої Батьківщини. Усі погодились, що вже час зорганізуватися у щось єдине та сильне. Нас багато – і нам потрібна підтримка один одного.

Тож 18 лютого 2017 року, із дотриманням усіх юридичних процедур та чесних прозорих виборів, було засновано молодіжну організацію українців у Ванкувері (це поки що робоча назва), а також обрано правління організації у складі Президента – Галини Палійчук, Віце-президента – Сергія Горбачова, Секретаря та Treasurer – Мар’яни Пекельної, PR уповноваженого – Мар’яни Савки, керівника соціальними івентами – Валентина Коломійця, керівника проектами з адаптації та інтеграції новоприбулих студентів – Анни Возної та двох постійних членів ради – Сергія Власенка та Романа Петровського.

Зокрема на своїй ФБ сторінці організатори звернулись до молоді з проханням: 1) Допомогти придумати назву організації (пишіть свої побажання у коментарях); 2) Якщо серед вас є активні люди з класними ідеями – що би ви хотіли організувати особисто чи з командою для розбудови нашої громади – пишіть, ми вам з радістю допоможемо організаційно! 3) У наступну суботу, 25 лютого, будуть вечорниці, а це чудова нагода туди прийти, познайомитися та/або поспілкуватися! Інформація за посиланням: http://ukrainianvancouver.com/feb-25-2017-ukrainian-fun-ni…/

P.S: Ось суботній репортаж про те, як створювалась організація та яку мету вона переслідує (спеціальна подяка за відео Андрію Ігнатову):

Джерело: Фейсбук сторінка Ukrainian Youth in Vancouver

1 view0 comments

ความคิดเห็น


Post: Blog2_Post
bottom of page