top of page

Солодке слово свобода… або український бізнес в Канаді

Чорноморець (Ванкувер)


Солодке слово свобода… До певної міри ми знайшли її тут в Канаді, політичні свободи тут гарантовані і це чудово!  Але багато з нас залежні фінансово: хтось в боргах, інші не можуть втілити своїх мрій через брак грошей.

Більшість з нас працює на когось і який результат? Самі знаєте:  життя від зарплати до зарплати.  Залишається одне – відкривати свій бізнес.  Але чому одні починають і стають мільйонерами, а інші ні.

Спробуємо відповісти на це питання разом на сторінках бізнес-рубрики.  Наші вдалі підприємці, серед українців Ванкуверу і не тільки, розкажуть про свій досвід та свої помилки.

З одним висновком важко не погодитись вже зараз: той хто ніколи не почне – точно не виграє.  Але й не програє – можете заперечити ви.  Якщо ви маєте на увазі банкрутство, то ми плануємо розповісти і про це, і чи це дійсно кінець світу. Забігаючи наперед скажу, що багато успішних та відомих людей пройшли через цю процедуру, але подробиці пізніше.

Канада, що б там не говорили,  сильно заохочує приватний бізнес: очікуйте тут платити набагато менші податки та можливість списувати витрати на свою справу.  А можливо ви бажаєте робити бізнес в Україні? Я вважаю що це дуже хороша ідея: шукайте там, де інші недооцінюють наявні можливості:  дешева та кваліфікована робоча сила, дешева нерухомість,  перспективи євроінтеграції  та врешті приходу до влади нормального уряду.

Плануємо надрукувати інтерв’ю з тими хто вже багато років заробляє гроші в Краю.  Пропонуємо подискутувати на тему грошей, чи це є зло як дехто вважає, чи це “кров” бізнесу, міра розрахунку, символ свободи, тощо?

Які люди мають більше чеснот: бідні чи багаті? Хто жадібніший ті чи інші?  Відповідь може бути досить несподіваною.  А також: коли є зручний час починати? який рівень освіти потрібен?  Ці, та інші цікаві питання пропонуються вашій увазі на сторінках Українського Ванкуверу.

Editorial Note: This is a renewed article. First published on: Nov 28, 201122

3 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page