top of page

Святкування Дня Незалежності України у Ванкувері – 2016

Ірина Широка (КУК-Ванкувер)

Кожного року українці Ванкуверу збираються в кінці серпня і святкують чергову річницю Дня Незалежності України. Сьогодні вийшло надзвичайне свято – більше 150-ти людей прийшло на пікнік з нагоди святкування 125-ї річниці незалежності України.

Ukrainian Independence Day in Vancouver - 2016

Ukrainian Independence Day in Vancouver – 2016


На святі панувала піднесена атмосфера. Перед початком заходу Почесний Консул України в Канаді Любомир Гуцуляк привітав українців з державним святом. Гості мали можливість не тільки поласувати смачною вечерею, а й поспівати і накупити сувенірів в пересувній крамничці. Асортимент включав в себе вишиванки, сумки ручної роботи чернігівських волонтерів, футболки з українською символікою від Ukraine Souvenirs, шоколад та інші сувеніри. Всі виручені кошти з крамнички підуть на благодійні проекти в Україні.


Всі бажаючі мали можливість заспівати українських пісень під професійним наглядом Квітки Козак, директору хору «Світанок».


Щира подяка організаторам забави – Конгресу Українців в Канаді (Ванкуверська гілка), а зокрема, Президенту – Наталі Яцкевич. Також варто згадати наших волонтерів – сім’ю Шевчуків, які допомогли організувати кухню і нагодувати величезну кількість людей.

За допомогою гостей забави вдалось зібрати біля дев’ятисот доларів, які підуть на благодійні проекти.


Українська громада Ванкуверу зростає кожного року. Дуже приємно спостерігати, як все більше новоприбулих приєднуються до нашої громади і знаходять нових друзів і створюють нові родини.

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page