top of page

Риболовля у Ванкувері

Владислав Ліщук (Ванкувер)

Цікаво, у Ванкувері є хтось з Українських клубів нахлистовників і в’язання мушок? Було б добре познайомитись. А також я пропоную уроки всім бажаючим навчитися цього мистецтва. Пишіть, не соромтеся! (Facebook – Vladyslav Lishchuk)

fish1
fish2

Тут є тисячі зариблених озер і річок, немало з яких знаходяться прямо посеред нашого міста як (Deer Lake, Green Timbers Lake). Сезон для риболовлі – круглий рік. Тут існує 24 види прісноводних риб, 6 з яких можна ловити пройшовши 20 хв пішки від станції скайтрейну Метротаун.

А також осінню в річки заходять 5 видів тихо океанського лосося – м’ясом та червоною ікрою можна запастись на весь рік.

fish3
fish4

Все що потрібно для початку, це придбати собі ліцензію (http://www.fishing.gov.bc.ca/). Можна легко вкластися в <100$ для придбання хороших снастей, якщо знати що і де купувати. Ціна для прісноводної ліцензії безкоштовні для дітей до 16 років і $36 для Canadian residents. Кошти ліцензій направляються на зариблення пару раз на рік, а також покращення інфраструктури для відпочиваючих. (http://www.env.gov.bc.ca/fw/fish/licences/)

fish11
fish6

Правила ловлі для Ванкувера (Region 2 – Lower Mainland:http://www.env.gov.bc.ca/…/fishing_synopsis_2015-17_region2…) Крім правил, також важливо прочитати правильний етикет поведінки на річці, і розуміти як твої дії впливають на природу, щоб не нанести серйозної шкоди для річки, її мешканців та іншим пригодошукачам.

Порушників правил ловлі або тим хто не правильно поводиться з рибою яку потрібно відпускати типічно штрафують 250$, а також вони потрапляють в цей список http://www.dfo-mpo.gc.ca/m…/charges-inculpations/pac-eng.htm так що будьте порядні!

fish7
fish8

Організація яка займаєтся зарибленням і інформаційною діяльністю: http://www.gofishbc.com/

Для тих хто самостійно хоче все самим навчитись, рекомендую ознайомитись з веб сайтом http://www.fishingwithrod.com/ а також ютуб каналом  https://www.youtube.com/user/fishingwithrod….  Там дуже багато цікавої і корисної інформації про Ванкувер, Острів Ванкувер, і решту провінції.

Список риб у Британській Колумбії (опис і фото): http://fishingwithrod.com/fish_profile/

PS: Сподіваюсь фотографії тієї риби яку не відпускали назад неушкодженою нікому не мулятимуть очі. Зрештою, мої зображення не набагато гірші від того що можна побачити в будь-якому магазині на прилавку.

Фото автора.

6 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page