top of page

«Раманьяна» на Арбаті

Ярослав Копельчук (Москва)

О будь же, Вічність, Блажливою строхи. Приборкай пересердну лють… Докучило блукати манівцями Дай корективом виткать полотнищем горе. Дозволь примножить власну суть, Без циферблату, до схочу…

 Юлія Розквіт

Сьогодні в Москві урожай на сніг – білим так завалило що й не пройти, не проїхати. Синоптики кажуть, що випало за добу 28 см снігу! Місячна норма! Такого мовляв, не було десятки років. Такий вже припав нам дві тисячі тринадцятий рік.

Сніг сипле з самого рання, а до того йшов всю ніч. Замело всі дороги, і пробки від того страшні. Фірма, в якій я працюю, задля економії переїхала з Москви в Підмосков’я, і я разом із нею. А тому стою в пробці з кількома десятками моїх колег. Автобус ледь – ледь повзе по білій дорозі, заставляючи нервуватись.

І є чому! Бо ж саме сьогодні в НКЦУ що на Арбаті 9, неподалік від якого була церква де відспівували Тараса Шевченко, а ще поруч – дім де жив Гоголь, виступає чудовий київський гурт – «Раманьяна». По виході з метро, біжу. Натовп людей йде на зустріч, а я спішу бо хочу хоч трохи встигнути, трохи побачити та почути. І таки встиг!

Екватор виміряє тишу і ні на йоту більше голосів

Юлія Розквіт

Крайній зліва: Радник Посольства України в Росії Тарас Малишевський


Головне – встиг. Встиг побачити та приєднатися, встиг почути. І – сфотографувати! А ще – трохи поспілкуватись. Зовсім трошечки, бо ж вони всім гуртом, на чолі з Юлією Розквіт спішать на радіостанцію «Маяк», куди їх запросили для розмови. Коли вийшов з НКЦУ, сніг все йшов, і люди йшли по вулицях по своїх справам.

Я пішов до дому, вже не кваплячись, бо коли ти встиг туди, куди так рвався, треба призупинитись. Задуматись. Люди приїхали з Києва. Вони принесли своє слово і свою музику. Принесли свою душу. Москва зустріла їх рекордом – багато випало снігу! А сніг – це вода, тобто життя. Чи означає це, що «Раманьяну» чекає «далеке плавання»? Чого їм і бажаю…

…Хочу аби наш роман багатів безліччю сторінок…

Юлія Розквіт

Перефразую:

…Хочу, аби ваш роман з глядачем багатів безліччю літ…

Раманьяна – “Ласкою”:


•••

Про гурт “Раманьяна”:

Гурт створений в 2012 році. За свій молодий вік колектив Раманьяна прийняв участь у рекордному телемарафоні “Пісня об”єднує нас”, який транслювали на 155 країн світу та зафіксували у книзі рекордів Гінеса та Національному реєстрі рекордів України. “Раманьяна” виступила у двогодинному радіо шоу Семена Чайки “Живі” (Москва); відео програма про колектив вийшла на провідному телевізійному каналі «М1»; випуски програм про творчість гурта транслювали на телеканалі «Сіті» у програмі «Сіті блог», також «Раманьянівці» виступали у телепроекті «Наша пісня» та «Фольк мьюзик» на Першому Національному Телеканалі.

Окрім клубних концертів, гурт активно підтримує соціально-мистецькі та благодійні акції, фестивалі такі як: акція, приурочена до Всесвітнього Дня Сім”Ї (Київ), великодню акцію (концерт) по збору коштів для дітей з дитячих будинків і т.д. В липні місяці гурт закривав рок концерт фестивалю “Молода Галичина” (Львівська обл, м Новояворівськ).

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page