top of page

Протест перед Генеральним консульством України в Торонто

КУДОК, Прес-реліз, Торонто

Конференція Українських Державницьких Організацій Канади  (КУДОК) закликає українську-канадську громаду  зібратися в середу, 18 липня 2012 р. о год. 6:00 вечора перед Генеральним консульством України в Торонто, (вул. 2275 Lakeshore Blvd. W.) на мітинг захисту української мови та боротьби проти імперіалістичних амбіцій Росії.

Українські канадці і канадські друзі України зберуться висловити свою підтримку  акцій протесту по всій території України, де десятки тисяч громадян виступають з вимогою до авторитарного режиму в Києві шанувати українську мову та зберегти її  як одиноку державну мову згідно конституції України, покласти край російським імперіалістичним проектам в Україні.

Росія має намір знову нав’язати свій колоніальний контроль над Україною аналогічно царській і радянській Росії, коли навіть говорити українською мовою було заборонено. (Дивись Хронологія заборон української мови: www.lucorg.com/UserFiles/File/Chronology.pdf)

КУДОК разом зі своїми друзями в КУДОА видав Заяву – Петицію, яку підтримали і підписали понад 2,000 людей та яка буде зачитана під час мітинґу. В Заяві-Петиції вказано слідуюче:  “Беручи до уваги прийняття Верховною Радою України законопроекту “Про засади державної мовної політики” в другому читанні 3 липня 2012 року, президенти Північноамериканських організацій, що входять до Світової Конференції Українських Державницьких Організацій висловлюють свою солідарність з Всеукраїнським Комітетом на захист української мови, створеним в Києві 27 червня 2012 р., і закликають українців на нашій батьківщині та в діаспорі об’єднатися на захист української мови. (Дивись Заяву – Петицію з приводу законопроекту “Про засади державної мовної політики” www.lucorg.com/signature )

Про Комітет на захист української мови дивись тут: www.lucorg.com

За детальнішою інформацією звертайтеся до:

Орест Стеців      Надія Ґерелюк 416-516-8223      416-516-8223 647-878-0285      416-830-6753 luc@lucorg.com nadiagerel@gmail.com

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page