top of page

Продовжується набір довгострокових спостерігачів на парламентські вибори в Україні 2012 р.

Конґрес Українців Канади, прес-реліз

Конгрес Українців Канади (КУК) та Канадсько-Українська Фундація (КУФ), які успішно проводили моніторинг декількох виборів в Україні з 2004 р, організовують місію спостерігачів за парламентськими виборами 2012 року, які призначені на 28-го жовтня 2012 р.

КУК-КУФ шукають висококваліфікованих осіб на роботу довгострокових спостерігачів за виборами на Україні. Ці спостерігачі будуть відповідальні за:

і) моніторинг за підготовкою до виборів в Україні з метою забезпечення організації виборів у справедливий та прозорий спосіб;

іі) моніторинг за списками виборців та Реєстром виборців;

ііі) моніторинг за доступом партій та кандидатів до засобів масової інформації;

 iv) моніторинг за формуванням виборчих комісій; та

 v) спостереження за формуванням 225-ти нових виборчих округів, за реєстрацією одномандатних кандидатів, та виборчих кампаній.

Бажано, щоб довгострокові спостерігачі могли працювати в Україні від 1-го липня до 3-го листопада, однак, у випадку високої кваліфакації особи, коротший термін також можливий. Досвід роботи на виборах в Канаді або Україні вітається.

Кандидат має бути громадянином Канади, та мати добре знання української та/або російської мови. Фінансові положення будуть обговорені та визначені з успішними кандидатами. Всі прямі витрати для довгострокових спостерігачів будуть відшкодовані.

Останнiй строк подачі аплікацій – 15-го червня 2012 р.

Аплікації можна виповнити на інтернет сайті КУФ, www.cufoundation.ca або http://observers.cufoundation.ca.

КУК-КУФ також буде висилати велику місію короткострокових спостерігачів для моніторингу за безпосередніми виборами, в день виборів, на передодні та по завершенню виборів. Аплікацію для короткострокових спостерігачів можна виповнити на сайті КУФ, www.cufoundation.ca або  http://observers.cufoundation.ca.

За подальшою інформацією можна звертатися до бюро КУК в Вінніпезі, 204-942-4627 або 1-866-942-4627 або по електронні пошті до ukrelection2012@gmail.com.

Україна перебуває на історичному роздоріжжі. Надзвичайно важливо, щоб ці вибори відповідали нормам демократичних виборів впродовж триваючої подорожжі України до демократії. Голос народу України на цих виборах є таким само значимим, якщо не більше, як під час Помаранчевої Революції. Підтримайте демократичний процес в Україні! Долучіться до місії міжнародних акредитованих спостерігачів за виборами!

1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page