top of page

Потрібна допомога


Лєра

Люди добрі! Звертаюсь до Вас з проханням та мольбою про допомогу! Без вас мені не врятувати дочку!

Лєра була для нас дитиною, на яку ми дуже чекали. Я народила її в 30 років. Вважала що спочатку треба вивчитись (медичний інститут), потім влаштуватись на роботу, а тоді саме час для дітей. Виявилось, що нічого не можна розпланувати. Народила доньку, було все як має бути-памперси, прогулянки, безсонні ночі, проте наше звичайне життя тривало не довго. В 3 місяці дочці з мого прохання зробили аналіз крові. Хвилина отримання аналізу Лєрочки розділила наше життя на: ДО і ПІСЛЯ. Рак Крові.  Її негайно забрали до лікарні, до реанімації. Це трапилось 12 липня 2010 року. Спочатку лікарі казали, що в доньки шансів немає: якщо розпочнем лікування, вона проживе 2 тиждні, якщо ні-то один. Яка мати може змиритися з таким вироком?! Ми вирішили лікуватись. Лікування було довгим та важким, важко було дивитись на її муки. Якби я тільки могла забрати біль моєї доньки! Проте, ми раділи кожній хвилині з Лєрочкою! Після довгих 7 місяців лікування-2 березня 2011 р нас відпустили додому-ми вилікувались!!

Проте ми знали, що становище Лєри нестабільне-ніхто нам не давав ніяких гарантій. Приблизно через місяць я дізналася, що вагітна і ми дуже сподівалися, що друга дитина зможе бути донором кісткового мозоку, якщо це буде потрібно. 5 грудня з’явився на світ наш маленький хлопчик. Ми були разом нашою міцною родиною і тішилися нашим безмежним щастям. Але доля не дала нам багато часу, 4 квітня 2012 року ми дізналися, що хвороба повернулась.

Лєра знову проходить курс хіміотерапіїї в 16-ій міській лікарні міста Харькова,  наш лікар Маренич Людмила Петрівна.

Нажаль ні мама, ні тато, ні маленький братик не можуть бути донорами, шукати донора потрібно в міжнародному реєстрі. Таке лукування не надається в Україні. Саме найближче та найдешевше що ми знайшли-Беларусь. Онкологічний центр згодився прийняти нас на лікування після оплати рахунку в $150 000.

Дуже прошу, допоможіть моїй маленькій дівчинці-молитвою, грошима, порадою, розповсюдженням інформації про нас-чим зможете, за це Вам низький уклін. Подаруйте моїй дочці надію на життя. Дай Бог здоров’я Вам та вашим родинам. Дякую за Вашу щирість.

За інформацією Ви можете звертатися до Олени 778-846 0002 або lmaslyuk@yahoo.com  abo http://withgod.eu5.org/indexeng.php

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Yorumlar


Post: Blog2_Post
bottom of page