top of page

Побиття Фемен – світ має бути занепокоєним

Станіслав Настенко (Ванкувер)

Акції руху Фемен під час його останнього приїзду в Київ “Україна не Аліна” схоже особисто образили президента Роcії Путiнa. Цього разу під час приїзду російського президента в Київ дівчат і тих, хто їм допомагає по-російські жорстоко побили. Пишу “по-російські” тому, що Україні така жорстокість загалом непритаманна, вбивають і фізично залякують в Україні на порядок менше ніж в Росії, а активістки Фемен, не зважаючи на всю свою провокативність, практично не мали синців, до сьогодні.


Фото із сайту Femen.org

Але звертати все на Росію і її вплив в Україні було б не зовсім вірно. В Україні взагалі зростає реальний “неісторичний фашизм” і нацизм. Такий собі “релігійний нацизм”, у ґрунті якого навіть не християнство, а єдність словян, єврaзійський проект і тому подібні середньовічні утопії.

Фемен, не форми їх мирного протесту, а реальний героїзм дівчат, приклад кожному в цьому світі. Дивлячись на фотографії побитих красунь дівчат я відчуваю відповідальність. Відповідальність, яку повинен відчувати кожен цивілізований громадянин Канади, України, США, Росії, Чехії,… кожної країни, коли вони бачать такі фотографії з Росії, України, Сірії, Ірану, країн де реваншизм, мракобісся мають стільки сили. Я розумію, що насилля може статися в будь якій, навіть тричі цивілізованій, але там є механізми боротьби з мороком: преса, конкуруючі гілки влади, правоохоронці, ненасильницька культура, врешті. В пост-радянських, пост-тоталітарних країнах цього практично немає. Тому світ настільки занепокоєний, і має бути занепокоєним.

Джерело – http://ukietalks.com

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page