top of page

Перед відкриттям футбольного матчу у Ванкувері звучав гімн України

Валерія Колісник (Ванкувер, 05.03.2022)

Матч The New York City FC з канадськими Whitecaps на стадіоні у Ванкувері розпочався із державного гімну України у виконанні українсько-канадського колективу, який отримав назву «Singers for a cause» («Співаки за справу»). Після того як «Whitecaps» винесли синьо-жовтий прапор, а на стадіоні вишикувались команди, для тисячі футбольних фанів вони заспівали «Ще не вмерла України». Також хвилиною мовчання вшанували і молилися за тих, чиї життя забрала загарбницька війна Росії.

Центральний стадіон м. Ванкувер (Канада). 05.03.2022


Про це виданню «Український Ванкувер» повідомила одна із учасниць виступу Ярослава Танко.

Відкривши гру національною піснею – символом, співаки показали, наскільки важливо підтримувати співвітчизників, адже війна – це не один фронт, не лише гарячі точки, де ведуться бойові дії, але й інформаційна війна, яка має на меті достукатися до мільйонів інших сердець і заручитися їх підтримкою.


Пані Ярослава каже, що готувалися до цього виступу, що відбувся 5 березня за один день. «Із нами сконтактував Франц – один із хористів Ванкуверської опери. Він дуже пройнявся трагічними подіями в Україні і запропонував виконати наш національний гімн разом із канадцями. Було всього декілька годин для того, аби вивчити слова і гармонію», – говорить Ярослава.

На своїй сторінці у Фейсбук Франц також звертався до української спільноти, аби знайти охочих долучитися до такої творчої акції. Довго відповіді чекати не довелося, коментарі під постом із пропозиціями колаборації з’явилися ледь не відразу.

Ярослава Танко зазначила, що за декілька днів перед цим виступом вони вже мали можливість співати перед канадською аудиторією у Port Coquitlam. Люди прийняли це із неймовірним захватом та патріотизмом, пройнявшись долею країни та людей, яких так жорстоко вбиває російська влада.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Доєднатись до групи волонтерів / Volunteer with local Ukrainian groups https://ukrainianvancouver.com/volunteer-in-bc/

Ярослава Танко, Олена Кешишева, Анна Воробйова, Олеся Рудь та Михайло Гайдейчук стали одними із тих, хто проніс українську пісню далеко за межі рідної землі.

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page