top of page

Пам’ятаємо Ігоря Струтинського

02.08.1965 – 24.11.2011

Ігор Струтинський

Ігор Струтинський


“You will keep in perfect peace, him whose mind is stayed on You because he trusts in You” (Isaiah 26:3)

З глибоким сумом повідомляємо Вам, що після довгої боротьби з хворобою  помер Ігор Струтинський у центральній лікарні  м. Бернабі 24 листопада 2011 року о14:30 год.

Ігор Струтинський народився 2 серпня 1965 року в Калушському районі на Івано-Франківщині. Здобув освіту у Львівському Державному Університеті на кафедрі Прикладної математики та навчався у Технологічному Університеті Стейту Нью Джерзі (NJIT – New Jersey Institute of Technology) на програмі PhD.Емігрував до Ванкуверу у 1998 році. Працював в компаніях Sierra, Telus, RPC, викладав у BCIT та очолював парафіяльну раду Української Католицької Церкви Пресвятої Євхаристіїї у New Westminster.

Віра в Бога і любов до України були постійними життєвими супутниками Ігора. Далеко від рідного краю разом з дружиною Оксаною плекали любов до української культури, рідного слова та церкви у двох донечок, Оленки та Соломійки.Незабутні українські вечорниці, новорічні вечори та інші українські свята, організовані при допомозі Ігора Струтинського завжди залишаться в пам’яті друзів та української громади Великого Ванкуверу.The evening prayers (Parastas): Wednesday, November 30 at 6:30 PM The funeral: Thursday, December 1 at 11:00 AM Location: Holy Eucharist Cathedral (501-4th Avenue, New Westminster) / Forest Lawn Cemetery

Грошова  пожертва на нижчевказаний  рахунок допоможе сім’ї з витратами:

TD bank Account # 6541531 Branch #9272

Cheques payable to any of the following names: Maria Loutsik Fr. Yuriy Vyshnevskyy Olha Barabakh

1 view0 comments

Σχόλια


Post: Blog2_Post
bottom of page