top of page

Оголошується набір канадських студентів на літній інститут української мови у м.Львів

Прес-реліз, 23 січня 2012 р., Торонто-Львів


Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету “Львівська Політехніка” та канадська консалтингова фірма Група Провіденс, яка спеціалізується з питань міжнародної освіти, підписали угоду про проведення літнього інституту української мови «Крок до України» (КДУ) у м. Львові з 7-го липня 2012 року до 28-го липня 2012 року.


Providence

Літній інститут української мови і культури КДУ пропонує інтенсивний курс української мови для всіх охочих, зокрема для канадців українського походження. Для вивчення української мови як іноземної лінгвісти МІОК розробили оригінальні навчальні посібники різних рівнів – «КРОК» .

Цього літа КДУ вперше відкриє свої двері канадським студентам. Група Провіденс відповідає за всі адміністративні питання з набору та реєстрації студентів та надає роз’яснення і консультації потенційним студентам. Навчання проходитиме на базі Львівської Політехніки. Учасників забезпечать проживанням в університетському гуртожитку. Студенти отримають всі навчально-методичні матеріали, необхідні для вивчення мови. В додаток до навчальної програми організатори підготували розважально-культурну програму: екскурсії містом та околицями, театральні вистави, знайомство з видатними львів’янами тощо. Усім учасникам після закінчення інституту видадуть сертифікат.

«Львівська політехніка – це найстарший вищий технічний заклад Східної Європи. Її створення датується 1844 роком. Сьогодні це університет, який має чудову освітню та наукову репутацію в академічному середовищі. Окрім технічних напрямів, «Львівська політехніка» має унікальні гуманітарні проекти, до яких, без сумніву, належить «Крок до України». – підкреслила директор МІОК доцент Ірина Ключковська. – Запрошуємо наших канадських друзів не лише пройти курс україністики, але й детальніше ознайомитися з нашим університетом та містом Лева, українською архітектурною перлиною», – додала пані І. Ключковська.

«Пропонуючи цей курс міжнародній спільноті, МІОК Львівської Політехніки насправді інтернаціоналізує українську освіту і створює умови для студентів з Канади для вивчення української мови, культури і традицій на найвищому рівні. А з введенням реєстрації в он-лайн режимі студент може тепер бути зарахованим до інституту за лічені хвилини», – прокоментував підписання угоди президент Групи Провіденс Володимир Паславський.

Літній інститут української мови має обмежену кількість місць. Реєстрація на інтенсивний курс розпочинається сьогодні, 23 січня 2012 року.

Додаткова інформація про літній інститут на інтернет-порталі Групи Провіденс: http://prov.in.ua/index.php?id=158; в соціальній мережі facebook: www.facebook.com/UKRSL, twitter: www.twitter.com/associationCAN або телефонуйте в Канаді на номер 647-831-2139 або пишіть на info@prov.in.ua

Прес-служби МІОК і Групи Провіденс.

630 Browns Line, Toronto, Ontario, M8W 3V6

tel. 647-831-2139

email: info@prov.in.ua

1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page