top of page

Новопризначений суддя Верховного Суду Канади гордиться своїм українським корінням

Конґрес Українців Канади, прес реліз

11 жовтня 2013 р., Оттава

Конґрес Українців Канади вітає суддю Маркa Недон з нагоди його номінації до Верховного суду Канади. 

Марк Недон


Під час громадських парламентських слухань з нагоди його номінації 2 жовтня 2013 р., пан Nadeau зазначив, що він гордиться своїм українським і французьким канадським корінням.

“Я народився в Сент Джеромі, Квебек, у родині батька – французько-канадського хокейного гравця Малої ліги і матері – українсько-канадської професійної співачки, яка працювала в Шато Фонтенак… Я пишаюсь моїм французько-канадським та українським насліддям. Мої українські дідусь і бабуся прибули в Канаду під час Першої світової війни і були раді приїхати в країну, яка їх так тепло привітала”. (Неофіційний переклад КУК під час промови).

“Українсько-канадська громада вітає суддю Недон з нагоди цього найважливішого та престижного призначення, – заявив президент Конґресу Українців Канади Павло Ґрод. Пан Недон добре володіє двома державними мовами і є світовим експертом з морського права. Він має досвід роботи у Федеральному суді і ми абсолютно певні, що він буде з гідністю виконувати покладені на нього обов’язки”.

Перед його призначенням на посаду судді Верховного суду, суддя Недон був суддею Федерального суду Канади, суд першої інстанції, а також в якості члена за посадою Федерального апеляційного суду. У 1994 році суддя Недон був призначений суддею Військового апеляційного суду Канади, а в 1998 році – членом суддівського корпусуKонкурсного трибуналу. До свого призначення до Федерального суду, суддя Недон був адвокатом і партнером Fasken Мартіно Walker в Монреалі, включно з часткою в офісі цієї фірми в Лондоні, Великобританія.

3 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page