top of page

Митрополит Константин блаженної пам’яті 1936 – 2012


Митрополит Констянтин

Вранці 21 травня 2012 року на 76 році життєвої подорожі, упокоївся Блаженніший Митрополит Константин, Правлячий Ієрарх Центральної Єпархії та Предстоятель  Святої Української Православної Церкви в США.

Передчасне упокоєння блаженної пам’яті Митрополита Константина, на тлі останніх подій в Церкві в Канаді, вимагає відповіді на питання Куди іде Українська Православна Діаспорна Церква?  Для всіх хто себе посвячував на оборону політв’язнів в 70-тих роках, хто себе посв’ячував на розбудову українських церков, хто воював за здобуття незалежної і демократичної України, теперішній стан діаспорних православних церков є майже не зрозумілий.

Як могло таке статися що за 20 років так радикально змінилися українські православні церкви в північній Америці?  Як можливо що за такий короткий час Церква відцуралася майже всього за що воювали і віддавали своє майно і життя фундатори і будівельники наших храмів?  Як можливо що ієрархи ніби то шанують па’ять Митрополита Іларіона і Патріарха Мстислава, але своїми діями заперечують і руйнують все що Вони вчили і будували?

Покійний Митрополит Константин  сполучував церкву минулого з сьогоднішою і в свій спосіб стримував намагання певних кіл Консисторії затерти сліди українства в церкві. Світлая йому пам’ять.

Більше про Митрополита Константина та про вибір перед яким стоять православні українці Північної Америки читайте тут http://www.holytrinitykp.com/important

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page