top of page

Майданівець Петро Жовтовський – дякую за неймовірний досвід у житті!

Петро Жовтовський (Україна)

Привіт усім організаторам, батькам та учасникам програми “Молодь Майдану” у Ванкувері. Я просто неймовірно скучив за усіма вами, за тими найкрутішими місяцями мого вдосталь шалено-божевільного життя. Перш за все хотів подякувати організаторам , які не побоялись взяти чужих людей , рідних лиш за покликом душі.

Волонтери та молодь Майдану у Ванкувері 2

Волонтери та молодь Майдану у Ванкувері


Вперше взятися за оформлення десятків документів та такої кількості людей , дозволів та інших бюрократичних моментів , які відібрали масу часу, які будь-хто інший ,навіть не задумуючись, потратив на розваги та безглузді витівки. Ваш вчинок це неоцінений вклад в наші долі ,життя. Ця програма, особисто мені, допомогла навчитись , відійти від важкої рани втрат, вдихнула в мене новий сильний дух досвіду та впевненості робити щось масове велике. Пригадую старт нашої програми: ці великі і світлі усмішки, якими нас зустрічали одразу, оточили гігантською кількістю уваги. Ретельно відібрані заклади, в тому числі Коледж, запам’ятався неабиякою якістю викладачів, які доносили все так просто та внятно.

Вразили насиченою програмою, коли після навчання нас одразу занурювали в різні заходи, пригоди, класні подорожі. Щоб ми вдосталь відчули суть та енергетику цього напрочуд класного суспільства. Ця програма відіграла неабияку роль в моєму серці. Після неї я краще та більш цілеспрямовано дивлюсь на речі. Завдяки такому досвіду та впевненості мене вибрали керівником нашої волонтерської організації. І коли постало питання реєстру та руху вперед, до більшої відповідальності, значно серйозніших вчинків мене підштовхував досвід який я набув у вас.

Зараз я керівник БО “Волонтерський Центр ДЖУРА”, їжджу волонтером на юнацькі табори та проводжу різні теренові ігри, забави, майстер-класи. Роблю різні заходи: Вифлиємський Вогонь Миру ,Україна Єдина та інші від ПЛАСТУ по Кременечині . Стараюсь брати участь геть в усіх заходах, які несуть в собі відношення до культури ,виховання ,підтримки та різних спільно корисних речей.

ДЯКУЮ ГЕТЬ УСІМ Організаторам! Благодійникам! Волонтерам! всім всім! Найбільше хотів подякувати нашим КАНАДСЬКИМ БАТЬКАМ , без яких ця благодійна програма могла б не відбутись . ДЯКУЮ моїй мамі СВІТЛАНІ РОСТОЦЬКІЙ , татові ВОЛОДИМИРУ РОСТОЦЬКОМУ ,брату ІГОРЮ , ВОЛОДІ та сестрі ТАНІ – най най файнішій сестрі всесвіту, ну і КАНАДИ . А також величезне СПАСИБОНЬКИ усій їхній родині за найнеймовірнішу частинку мого життя .ДЯКУЮ ! Хочу подякувати від імен учасників програми НАШІ КАНАДСЬКІЙ СІМ’Ї , які навіть через десятиліття називатимемо нашими ЗАОКЕАНСЬКИМИ БАТЬКАМИ! ВОЛОНТЕРАМ — СОФІЇ ЮЛІ ВІКТОРУ АНТОНУ ВАДИМУ СЕРГІЮ СЛАВІ усім усім! Ви просто супер круті друзі!

Хочу принести окремою вдячність спонсорам та благодійникам , волонтерам усім усім хто долучився! ДЯКУЮ УСІМ ЗА НЕЙМОВІРНИЙ ДОСВІД У ЖИТТІ а саме навчання та водночас відпочинок з пригодами !

Бомбезно вдячний!

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page