top of page

Літній інститут української мови продовжує реєстрацію

Торонто-Львів – 1-го травня 2012 року


Літній інститут української мови, який є частиною Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків  з  діаспорою  (MIOK)  «Львівської Політехніки», повідомляє українську громаду Канади, що дата реєстрації на літній інтенсивний курс української мови і культури в самому центрі Львова продовжуєтьсядо 31 травня 2012 року.

Не пропустіть можливість вивчати українську мову у Львові цього літа з найкращими викладачами предмета  “Українська мова як друга мова».  Викладачі інституту є авторами відомого і першого у своєму роді підручника: «Крок до Україну”, який є спеціально написаний для людей, які хочуть вивчити українську мову.

Олеся Палінська і Оксана Туркевич є авторами «Кроку до Україну” і перебувають в Канаді до 13 травня 2012 року. В Канаді вони відвідують Всеканадську вчительську конференцію: «Українське шкільництво в Канаді: бути канадцем  і залишатися українцем.» Конференція організована в Торонто Національною Шкільною радою Канади, Шкільною радою Торонто та Комітетом рідного шкільництва УНО Канади з підтримкою Конґресу Українців Канади.

Літній інститут української мови пройде з 7 липня по 28 липня у приміщені «Львівської Політехніки». Учасники будуть забезпечені житлом у гуртожитку університету. Студенти отримують всі необхідні навчальні матеріали. Також співробітниками MIOK підготовлено розважальну і культурну програму: екскурсії по місту та околицях, відвідування театрів, замків, зустрічі з видатними людьми Львова та багато іншого. Після успішного завершення Літнього інституту української мови, всім учасникам будуть вручені сертифікати.

Літній інститут української мови організована спільно з Групою Провіденс, українсько-канадською компанією, що спеціалізується з питань міжнародної освіти, підвищенню профілю українських вищих навчальних закладів в Канаді, а також надання можливості для української молоді навчання в Канаді. Група Провіденс діє як промоутерта реєстратор учасників на літній інститут української мови, а MIOK, «Львівська Політехніка» відповідає за навчально-проживальну інфраструктуру, розробку навчальної програми, безпосереднього викладання та адміністрування літнього інституту.

Додаткова інформація про реєстрацію до Літнього інституту української мови є доступна на офіційному сайті ГрупиПровіденс: www.prov.in.ua або в соціальній мережі «facebook»: www.facebook.com/UKRSL.

За іншими питаннями телефонуйте на 647-831-2139 або напишіть info@prov.in.ua.

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page