top of page

Лідери опозиції висловили вдячність закордонним українцям за солідарність

Прес реліз, 14 грудня, 2013

Лідери української опозиції, співголови Штабу національного спротиву Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок висловили вдячність українцям за кордоном за підтримку. Про це йдеться у їхньому спільному зверненні, яке оприлюднив народний депутат України від ВО «Свобода», співголова Координаційного центру роботи із українцями за кордоном при Штабі національного спротиву Олег Панькевич на скайп-конференції із головами організацій та об’єднань українців за кордоном, яка відбулася 14 грудня 2013 року.

У зверненні йдеться:

«Дорогі брати і сестри українці за кордоном!

Сьогодні українці у всьому світі гуртуються та об’єднуються у спільній боротьбі нашого народу за національну гідність та європейське демократичне майбутнє. Майбутнє, в якому є довіра один до одного, рівність перед законом, гарантованість прав людини та взаємна відповідальність громадянина і держави.

Ми, як представники опозиції, від імені людей, котрі зібралися на Майдані, та всього українського суспільства висловлюємо глибоку повагу та подяку всім небайдужим українцям за кордоном. Ми дякуємо за Вашу активну підтримку національного спротиву українців через мирні акції солідарності, які охопили десятки міст по всьому світу. Ми відчуваємо тепло Ваших гарячих сердець тут, на київському Майдані. Ваші спільні звернення до влади у країнах перебування, та правдиве висвітлення у місцевих медіа українських подій, звучать гучним відлунням під час зустрічей із західними політиками.

Ми щиро дякуємо всім українцям за кордоном, хто зібрав та передав Євромайдану матеріальну допомогу, які забезпечили мітингувальників теплими речами і продуктами у холодні зимові дні та ночі.

Ваша підтримка та допомога  зміцнює дух свободи, братерства та єднання серед всіх нас. Ми бачимо, наскільки добре українські мігранти та українська діаспора інтегровані в західні суспільства. Ви виступаєте за цінності, до яких ми всі прагнемо: за мир і свободу, демократію і верховенство закону, за права людини. Ви є справжньою підтримкою для нашої країни, оскільки масово виступили на захист українського народу і доводите необхідність європейського майбутнього для України. Сьогодні, як ніколи, ми  відчуваємо, що і Ви там, у далеких країнах, і ми тут, в Україні, разом є великим Українським народом. Наші серця б’ються в одному ритмі, прагнучи кращої долі для нашої Батьківщини.

Щиро дякуємо вам за допомогу та солідарність.

Разом ми переможемо!»

ЄвроМайдан у Ванкувері, Канада


ВІД РЕДАКЦІЇ: Лідери української громади Ванкувера є постійно на зв’язку із Україною щодо питань допомоги Євромайдану, зокрема до редакції надійшли наступні повідомлення:

 Світлана Комінко (Open World Learning – Ванкувер): “ Вчора я приймала участь у скайп засіданні координаційної ради майдану по роботі з українцями за кордоном. Найбільше мене вразила кількість країн та людей, готових підтримати та допомогти. На засіданні було вирішено виступати з єдиними вимогами і в унісон інформувати ЗМІ тих міст чи країн, де проживають українці. В додатку є листівки англійською мовою, які пострібно поширювати в ці дні (буде опубліковано пізніше – ред.). Також обговорювали надання гуманітарної допомоги необхідність продовження. На сьогоднішній день вже є багато різних шляхів і всі вони мають місце.”

Мірко Петрів (Конгрес Українців Канади – Ванкувер): “Вчора брав участь у дво-годинній все-кандадійській телеконференції Конґресу Українців Канади який координує дії українців в Канаді щодо Майдану. Усім небайдужим пропоную кланцнути на http://www.ucc.ca/ , а далі по знимці Euromaidan для ширшої інформації Як і де можна підтримувати фінансово, загляньте тут – http://www.ucc.ca/…/ukrainian-canadian-congress-calls…/. В єдності сила народу.”

1 view0 comments

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page