top of page

Кулінарний огляд: українська кухня у Ванкувері


Чорноморець (Ванкувер)

Український Ванкувер (УВ) вирішив дізнатись де у Ванкувері можна знайти  традиційну українську кухню. Пропоную свою враження від цієї “кулінарної розвідки”.

Виявилось, що українських страв можна скуштувати у багатьох українських церквах по п’ятницях.

Наприклад Православна Церква Святої Марії у Суреї накриває столи кожну останню п’ятницю щомісяця за винятком грудня. Адреса: 10765 135A St., Surrey, BC, тел. (604) 581-2768. Oбід триває від 4:30 до 7-ї години вечора.

Православна Церква Святої Трійці у Ванкувері пропонує обіди з 5-ї до 8-ї по перших п’ятницях місяця. Адреса: 154 East 10-th Ave, Vancouver BC . Стандартний обід коштує 12 доларів, але є вибір різних варіацій, кава та тістечка.

У Річмонді можна мати український обід кожної третьої п’ятниці і це буде від 5-ї до 7:30 за адресою: 5311 Francis Rd, Richmond, BC, тел. (604) 274-4119 в Товаристві ім. Івана Франка. По суботах від 10 ранку до 2-ї пополудні там можна придбати вареники з різними наповнювачами, ковбасу, голубці та борщ. Перед тим як їхати краще зателефонувати за вищезгаданим номером.

Щодня можна мати смачну їжу у “Ukrainian Village” що на Денман в Даунтауні. Ціни дещо вищі але вибір більший і все приготоване на місці. Приміщення невелике тому на вихідні дні краще робити замовлення. Коли ми були там останнього разу офіціантка спілкувалась з нами по-українськи, а от власнику це було важкувато, сподіваємося вже вивчив. Адреса ресторану: 815 Denman St., тел. (604)-687-7440.

Як-що ви завітали до Ланглей, не миніть “Prairie Cottage Perogies” за адресою 302B 20771 Langley Bypass, Langley, BC, тел. (604)-533-9354. Власниця пані Гриненко з чоловіком нагодують вас як колись вдома у бабці.

Я переконаний, що ще багато “смачних” місць лишилось поза нашим коротеньким оглядом, я написав тільки про ті, де сам обідав. Якщо натрапите ще десь на справжню українську кухню – пишіть. А заодно розкажіть про свої враження від обслуговування та загальної атмосфери закладу, та чи обслуговували вас українською мовою – адже не тільки за харчами ми йдемо до ресторану, але й щоб відпочити та гарно провести час.

P.S. Додатково “кулінарну інформацію” можна почитати у Довіднику УВ у розділі “Ресторани” .

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page