top of page

КУК – Як взяти участь в XXIV Трирічному Конґресі


 Торонто, Онтаріо

До 24-го Трирічного Конґресу українських канадців залишилось лише два тижні і організатори хочуть, щоби Ви, члени нашої громади, знали, як Ви пиможете взяти участь у події, яка відбувається тільки раз у три роки. По-перше, ми закликаємо членів наших установчих організацій взяти участь у якості делегатів. Зверніться до Вашого місцевого керівництва, щоб дізнатися, чи маєте Ви право.

Ми також вітаємо учасників, які не є делегатами. Візьміть участь у спільному богослужінні (молебні), яке розпочнеться в неділю о 8 ранку в бальному залі Toronto Airport Marriott Hotel, 901 Dixon Rd. Після молебна, на відзначення 80-роковин, відбудеться поминання жертв Голодомору.

Буде значно більше. Основною подією буде присутність прем’єр-міністра Канади, Стівена Харпера, у суботу, 9 листопада. Коктейлі о 6 вечора. Вечеря з виступом прем’єр-міністра триватиме з 7 до 9 вечора. Квитки ще є в наявності за ціною $125,00 від особи.

В суботу зранку Ви можете бути присутніми на всіх виступах і сесіях, запланованих на цей день. На засіданнях Конгресу будуть представлені ідеї від експертів у своїх галузях . Ми будемо вирішувати, як найкраще сприяти поширенню української культури, мови та обізнаності про Голодомор. Після обіду очікується жвава дискусія стосовно Канадського музею з прав людини. Денний квиток на суботу включає в себе повний гарячий сніданок, обід та участь у всіх засіданнях до 4:30 вечора.

Ми також раді підтвердити участь Вельмишановного Джейсона Кенні- міністра працевлаштування, соціального розвитку та мультикультуралізму Канади, лідера офіційної опозиції Канади – Вельмишановного Томаса  Малкеера і лідера Федеральної Ліберальної партії – Вельмишановного Джастіна Трюдо. Все буде відбуватись під час відкриття в п’ятницю. Реєстрація о 6 вечора. Відкриття з 7- 8 вечора. Після того підсумок конкурсу Українських Драконів. Станемо свідками нагородження в розмірі до $ 50 000 від провідних українських підприємців за кращий проект. Всі вечірні події в п’ятницю можна відвідати за $ 50.00.

Раніше в п’ятницю, КУК буде звертатись до організаційних питань. Представники громадськості можуть придбати квиток на п’ятницю з можливістю входу на всі сесії до 4:30 вечора за $ 125. День розпочнеться з сесій, в яких візьмуть участь: Посол Канади з питань свободи релігії, Ендрю Беннетт, ректор Києво-Могилянської академії, Сергій Квіт, д-р Павло Хобзей і Даніель Біляк.

Просимо звернути увагу, що тільки офіційні делегати можуть голосувати з питань до Трирічного Конгресу. Реєстрація учасників на 8-10 листопада 2013 року ще відкрита.

Весь реєстраційний пакет на XXIV Конґрес КУК  є на сторінці www.ucc.ca. Квитки на окремі події потрібно придбати заздалегідь. Будь ласка, телефонуйте в офіс КУК Торонто за тел. 416-323-4772 або пишіть на електронну адресу ucctoronto@bellnet.ca

Контакти КУК з представниками медіа: Пан Стів Андрусяк  (519) 657-5882 steve.andrusiak@sympatico.ca

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page