top of page

Куди поїхати на пікнік? На озеро!

Канада знана своїми чистими водоймами, високими горами та непрохідними лісами. І все це можна знайти на відстані витягнутої руки від житла людини, особливо у Британській Колумбії. Гріх не скористатися гарною можливістю вивезти себе і свою родину бодай на пару годин подалі від шуму міста, в пахуче повітря лісу. Знайти такі прекрасні місця можна зовсім недалеко від Ванкувера.

Lake Sasamat

Lake Sasamat


Пересвідчитися Ви можете самі. Наприклад, озеро Sasamat. Завжди подобалося це слово, його звучання, і саме із-за фонетики ми тут і опинилися. Синя вода, піщаний пляж, веселий струмочок з водоспадиками, живописні стежки для прогулянок вздовж берегів…  Пляж має свою окрему назву White Pine Beach.

White Pine Beach

White Pine Beach


Хоча саме озеро порівняно невелике, та має добре розвинену інфраструктуру місця для відпочинку. Є столики з лавами, туалети.  Діти ганяють берегом, запускаючи повітряних змій. Татусі бавляться невеликими, але серйозними на вигляд, катерами. Мами розкладають бутерброди. Сімейний відпочинок саме так і виглядає! Так виглядає територія для пікніку:


Picnic area

Добиратися легко і недовго. Сюди навіть їздить автобус 6 місяців в теплу пору року. Автобус номер 150 ходить сюди з Coquitlam Center, номер зупинки 5324, White Pine Beach stop.

Bus Stop White Pine Beach

Bus Stop White Pine Beach


Осіння спокійна розміреність, неквапливість, залите сонцем узбережжя, вже прохолодне повітря зробили наш вихідний гармонійним. Чого і Вам бажаємо!

(c) Український Ванкувер

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page