top of page

Крайові Збори Ліґи Українців Канади – 2017

Юрій Власенко (делегат Крайових Зборів від осередку ЛУК у Ванкувері)

“Борітеся – поборете!”

Під таким гаслом у Торонто пройшли Крайові Збори Ліґи Українців у Канаді цього року. Ці слова Шевченка якнайкраще відображають послання від наших предків до нас з огляду на сьогоднішню ситуацію, у якій опинилися українці.

Делегати Крайових Зборів ЛУК (29-30 квітня, 2017)


Війна розв’язана Росією проти України, окупація української землі, колабораціонізм з окупантами та олігархічний устрій держави не дають можливості українцям у державі Україна забезпечити собі право на життя та волю, а також стоять на перешкоді для досягнення щасливого життя.

Українці Канади разом роблять багато справ для допомоги українцям в Україні. Фонд Приятелів Збройних Сил України надав допомоги більш як на мільйон доларів солдатам, добровольцям та волонтерам, які воюють за незалежність та територіальну цілісність України.

Велику роль у гуртуванні українців у Канаді та підтримці незалежності України відіграє Кредитова Спілка Будучність. Члени кредитової спілки разом підтримують один одного фінансово та надають підтримку проектам, які спрямовані на розвиток добробуту українців не тільки у Канаді, а і поза її межами.

Дуже приємно було чути слова вдячності від волонтерів України, Вільних Людей, за підтримку тої боротьби, яку веде український народ проти окупантів. Та підтримка є не тільки фінансовою, але і підтримкою знаннями, власним часом українців Канади, психологічно, політично що є дуже важливим для українців в Україні у цей нелегкий час.

Підтримка уряду Канади прагнення українців до волі є значною. Недаремно представники діючого уряду та опозиції виступали на Крайових Зборах ЛУК на підтримку незалежності України не тільки заявами, але і військовою, фінансовою та експертною допомогою.

Символічним є обрання Головою ЛУК Романа Медика, який є Головою Правління кредитної спілки Будучність, виконавчого продюсера ForumTV. Тільки об’єднавшись разом соціально, економічно та навчаючи один одного переможемо.

Закликаю до вступу до лав ЛУК тих, хто разом з нами хоче стати щасливішим та робити українців всього світу щасливими.

Слава Україні!

1 view0 comments

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page