top of page

Конґрес Українців Канади сумує з приводу смерті доктора Богдана Гаврилишина

bohdan-hawrylyshyn

Dr. Bohdan Hawrylyshyn


24-го жовтня, 2016. ОТТАВА. Конґрес Українців Канади глибоко сумує з приводу смерті видатного економіста, професора, мецената та громадського діяча, Др-а Богдана Гаврилишина. Др. Гаврилишин упокоївся сьогодні в Києві, у 90-річному віці.

Др. Гаврилишин народився 1926-го року в Тернопільській області та переїхав до Канади після ІІ-ої Світової Війни. Він отримав диплом магістра за спеціальністю інженер-механік з Торонтонського Університету, магістра бізнес-адміністрування з MIM-Женева, та ступінь доктора економіки та суспільних наук в Женевському Університеті.

Др. Гаврилишин займався наукою, менеджментом та інженерією, був радником та консультантом урядів та міжнародних компаній. Будучи експертом в публичній адміністрації та міжнародному бізнесі, він був автором більше 100 статей на тему менеджменту, менеджерської освіти, економічного та політичного середовищ. Був автором двох книжок – Дороговкази в майбутнє – до найбільш ефективних суспільств (1980) та книги спогадів Залишаюсь Українцем (2011). Др. Гаврилишин виступав доповідачем, модератором і головою на міжнародних наукових конференціях та семінарах у понад 70 країнах світу. В 1989 р, ініціював створення Міжнародного інституту менеджменту в Києві.

Др. Гаврилишин брав активну участь у створенні Фонду Відродження в Києві та служив на численних дорадчих радах та радах директорів. Він служив радником першому Президентові України, трьом Прем`єр Міністрам, та чотирьом Головам Верховної Ради. В 2010-му році, заснував Благодійний Фонд Богдана Гаврилишина, місія якого – “Сприяти становленню людей нового покоління – професійних, патріотичних, етичних українців, які турбуються про суспільне благо й активні у громадському і політичному житті суспільства, вміють співпрацювати з іншими. Ці молоді українці утворять критичну масу людей, які здійснять трансформацію України.”

Серед численних нагород Др-а Гаврилишина – Орден “За Заслуги” та Орден Свободи.

“Сьогодні ми втратили великого громадського провідника, діяча та мецената. Ми висловлюємо наші глибокі співчуття родині та друзям Др-а Гаврилишина,” заявив Павло Ґрод, Національний Президент Конґресу Українців Канади. “Др. Гаврилишин зробив вагомий внесок – ми пам`ятатимемо його патріотизм, оптимізм, щирість на відданість демоктратичному майбутньому України. Своїм життєвим прикладом Др. Гаврилишин нас усіх дуже багато навчив про службу громаді, та службу державі.”

Ми просимо Господа Бога пам`ятати родину Др-а Гаврилишина в цей важкий час та дарувати покійному вічне життя в Його Небесному Царстві.

Вічная Пам’ять!

Біографію Др-а Гаврилишина можна прочитати тут http://bhfoundation.com.ua/hawrylyshyn/biografiya.html

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page