top of page

Конґрес Українців Канади рішуче засуджує вторгнення Росії в Україну

28 серпня 2014 – Київ 

UCC_protest

Photo: Justin Tang, The Canadian Press


Конґрес Українців Канади рішуче засуджує військове вторгнення Російської Федерації в Україну. Регулярні бойові частини Збройних Сил Російської Федерації вторглися в південно-східну частину Донецької області і російська бронетехніка перетнула кордон в районі Новоазовська, Донецької області.

Коментуючи ситуацію з Києва, де керівництво Світового Конґресу Українців зібралося для проведення консультацій з урядом України і громадськістю, Президент Конґресу Українців Канади Павло Ґрод заявив: «Не може бути ніяких сумнівів у тому, що Російська Федерація вторглася в Україну. Це є грубим порушенням міжнародного права та Статуту Організації Об’єднаних Націй. Президент Путін в черговий раз продемонстрував, що його режим є серйозною загрозою для суверенітету України і миру та безпеки в усьому світі.»

КонґресУкраїнців Канадипідтримує позицію прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, який закликав США, країни ЄС і G7 негайно ввести більш суворі галузеві санкції проти Російської Федерації, включаючи припинення всіх фінансових операцій російських банків і заморожування всіх російських активів до моменту виведення Росією своїх збройних сил, техніки та агентів з території України.

Конґрес Українців Канади закликає уряд Канади та її союзників по НАТО негайно надати Україні необхідну зброю та обладнання, щоб захистити себе від російської агресії. «Це обов’язок всіх демократичних держав допомогти народові України захищати свою країну», – заявив Ґрод. «Ми стоїмо разом з народом України у цей важкий час, і зробимо все, що в наших силах, для гарантування того, щоб свободу і незалежність України було захищено.”

1 view0 comments

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page