top of page

Конґрес Українців Канади підтримує вшанування Дня Чорної Стрічки

Конґрес Українців Канади, Оттава, 22 серпня 2012 року

Центральна та Східно-європейська Рада Канади, яка представляє майже 4 мільйони канадців європейського походження, повідомила про свої плани щодо вшанування Національного Дня Чорної Стрічки 23 серпня 2012 року в містах по цілій Канаді.

Заплановано відправити вечірні Служби Божі в Оттаві, Торонто, Ванкувері, Едмонтоні, Вінніпезі та Монреалі. У кожному з цих міст усі громади будуть запрошені до головної церкви.

“Національний День Чорної Стрічки шанується 23-го серпня, щоб нагадати усім канадцям та світові, що Канада не терпітиме злочини проти людства”, заявив Президент Конгресу Українців Канади Павло Ґрод. “Українці, в тому числі і канадські українці стали жертвами геноциду та злочинів проти людства здійснених радянським та нацистським режимами. Ми заохочуємо усіх канадців поміркувати та вшанувати жертв цих систематичних та безжалісних зловживань, що відбулись в Україні та у світі”.

За деталями стосовно запланованих Богослужінь, будь ласка, натисніть тут: Служби Божі

У листопаді 2009 року уряд Канади одноголосно схвалив резолюцію, що  проголосила 23 серпня щорічним днем вшанування пам’яті жертв комунізму і нацизму в Європі.

За подальшою інформацією про День Чорної Стрічки, будь ласка, натисніть тут: День Чорної Стрічки

PS. Від редакції – інформацію щодо Дня Чорної Стрічки у Ванкувері дивіться тут.


0 views0 comments

Recent Posts

See All

תגובות


Post: Blog2_Post
bottom of page