top of page

Конґрес Українців Канади засуджує рішення призупинити підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Украї

22 листопада, 2013

Конґрес Українців Канади, прес-реліз

Конґрес Українців Канади  глибоко розчарований та засуджує рішення уряду України “призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС …  та відновити активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного Союзу” (розпорядження від 21 листопада 2013 року No. 905-р).

Це одностороннє рішення уряду України не відповідає європейським надіям та прагненням українського народу, зупиняє євроінтеграційні реформи та шлях модернізації української економіки згідно світових стандартів, шлях до розвитку демократії та захисту людських прав.

Це рішення уряду перевищує повноваження Кабінету Міністрів України та суперечить засадам зовнішньої та внутрішньої політики України затвердженими Верховною Радою України.

“За останні півтора року Конґрес Українців Канади разом із Світовим Конґресом Українців провели велику роботу щоб допомогти у просуванні до підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, а сьогоднішні дії влади в Україні ми розцінюємо як реальну втрату національних інтересів та суверинітету України, нехтування європейським прагненням народу України, шлях у повернення до радянського минулого.” – заявив Президент Конґресу Українців Канади Павло Ґрод.

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page