top of page

Конґрес Українців Канади вітає призначення нового посла України в Канаді

Конґрес Українців Канади, прес-реліз

14 грудня 2012 р. –  Оттава

Вадим Пристайко


“Після 18 місяців відсутності посла в Канаді, ми вітаємо призначення Вадима Пристайка в якості надзвичайного і повноважного посла в Канаді, – заявив президент Конґресу Павло Ґрод. – Беручи до уваги важливі зв’язки між нашими двома країнами, а також важливі події, що відбуваються в Україні, для України є дуже важливо мати представництво вищого рівня у посольстві та консульствах Канади. Наша громада знає посла Вадима Пристайка з часу його праці в посольстві України в Канаді (2002-2006 рр.), і ми впевнені, що він буде виконувати свої функції професійно і вміло”.

Посол В. Пристайко представив свої повноваження високоповажному генерал-губернаторові Девіду Джонстону учора на церемонії в Рідо Хол. Президент Конґресу Павло Ґрод побував на церемонії присяги в якості гостя. Після прибуття в Канаду, і перш ніж вони приступлять до виконання обов’язків глав місій, нові посли повинні бути офіційно прийняті генерал-губернатором Канади. Повноваження є офіційними документами, які видаються главою держави її новопризначеним керівникам дипломатичних місій в якості їх офіційних представників. В даний час нараховується більше 140 глав дипломатичних місій, акредитованих в Канаді.

“Я хотів би привітати посла В. Пристайка з нагоди його призначення на посаду і з нетерпінням очікую спільної з ним роботи для подальшого розвитку продуктивних відносин між Україною та Канадою і українсько-канадською громадою. Ми з нетерпінням чекаємо роботи з послом В. Пристайко в найкращих інтересах всіх українців у всьому світі, – продовжив П. Ґрод. – Під час нещодавньої зустрічі з міністром закордонних справ Джоном Беірдом, ми обидва погодилися, що продовження переговорів про вільну торгівлю з Україною служить в найкращих інтересах України за умови дотримання ключових прав людини та демократичних принципів. Міністр також зазначив, що Україна залишатиметься ключовим пріоритетом зовнішньої політики Канади”.

 “Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з новопризначеним послом Вадимом Пристайком в інтересах усіх українців для зміцнення незалежності та суверенітету України, забезпечення її демократичного розвитку, поглиблення зв’язків з українською громадою в Канаді і підтримання розвитку української культури та освіти в Канаді і в Україні”, – завершив Павло Ґрод.

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page