top of page

Конґрес Українців Канади вітає новопризначеного посла Свободи релігії

Конґрес Українців Канади, повідомлення для преси

1 березня 2013р.- Оттава 

Конґрес Українців Канади вітає д-ра Ендрю Беннет з Оттави, Онтаріо з нагоди його призначення першим послом Свободи релігії Канади.

19 лютого 2013 р. д-р Ендрю Беннет був призначений першим послом Канади до офісу Свободи релігії прем’єр-міністром Стівеном Гарпером. Д-р Ендрю Беннет є провідним вченим у галузі релігійних наук.

Frank Gunn/Canadian Press: PM Stephen Harper with Ambassador Dr. Andrew Bennett


“Д-р Беннет дуже добре знає українську громаду та українську релігійну ситуацію і він є дуже проникливою і чуйною людиною”, – заявив президент Конґресу Українців Канади Павло Ґрод. – Українсько-канадська громада тішиться тим, що така постать як Ендрю, з його рівнем освіти і підготовки, буде займати цей важливий пост”.

Визначним моментом поважного резюме д-ра Ендрю Беннета є те, що він служить в якості іподиякона і кантора у східно-католицькій капелланії Святого Хреста (HolyCross Eastern Catholic Chaplaincy) і в українському католицькому храмі Св. Іоанна Хрестителя (St. John the Baptist Ukrainian-Catholic Shrine). Він також є заступником президента і головою Фундації Інституту Митрополита Андрея Шептицького (Metropolitan Andrey Sheptytsky Institute Foundation).

За детальнішою інформацією відвідайте:  Свободи релігії

2 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page