top of page

Київський Центр Серця запрошує канадців на лікування

Павло Олтаржевський, Керівник міжнародного відділу Київського Міського Центру Серця

Ідея створення європейської кардіохірургічної клініки найвищого рівня була реалізована в Київському Міському Центрі Серця 2007 року. Вперше в Україні в стінах однієї клініки зібралися експерти в галузі попередження захворювань та вад серця, діагностики, терапії, хірургії, анестезіології та реабілітації. Завдяки масштабній концентрації знань у галузі медицини в Центрі Серця вже сьогодні стало можливим лікування вад серця у новонароджених, лікування стенокардії і гіпертонії, а також успішне проведення операцій (стентування коронарних артерій, шунтування серця, протезування клапана, мініінвазивна кардіохірургія і трансплантація серця).


Побудований та обладнаний за світовими стандартами Центр Серця є перлиною української медицини і предметом гордості киян!

Центр Серця спроектований на основі найсучасніших технічних та медичних рішень. Якісне обладнання дозволяє проводити повноцінну діагностику та лікувати найскладніші вади серця і судин шляхом коронарографії, сцинтиграфії та комп’ютерної томографії. Завдяки новітнім ультразвуковим апаратам за допомогою різних операцій (шунтування серця, протезування клапана) фахівці Центру Серця виліковують найскладніші хвороби – стенокардію, гіпертонію, вади серця. У п’яти сучасних операційних та чотирьох лабораторіях ангіографії в рік виконуються до 5000 складних операцій, кожна з яких дозволяє усунути вроджену або набуту ваду серця, виконати аортокоронарне шунтування серця та стентування коронарних артерій.


Яскравий та привітний – як ззовні, так і всередині. Перше враження, яке справляє Центр Серця – багато світла, багатство скла, відкритість, тепло і безпека.  Розташований далеко від великих і шумних вулиць, але при цьому має зручні паркування і транспортну розв’язку.

Центр Серця розташований в парковій зоні. Сосновий ліс, доріжки і лавочки, зелені газони з квітами є частиною терапії для пацієнтів. Крони соснового лісу створюють відчуття захищеності і гармонії з природою. Великий простір спокою і комфорту створено для якісного перебування в клініці.

В Центрі Серця – комфортні палати з телефонами і телевізорами, інформаційні табло для пацієнтів і гостей. Є можливість завітати до дружнього кафе.

Вся технологічна та медична ідеологія Центру Серця підпорядкована одній меті – подарувати нашим пацієнтам якісно нове життя!”

Read more about Kyiv Heart Center in English: http://www.medicare-4u.com:


Наші контакти/Contacts:

Kyiv Heart Center

Bratislavska 5 A, Kyiv, 02660, Ukraine

Tel UK: +44 208 133 6477 Tel Ukraine Mob: +38 (050) 6824229

Skype: medicare-4u

1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page