top of page

Канадці допомагають з доставкою військової допомоги Україні

Конґрес Українців Канади, Київ – 9-го січня, 2015 р.

З нагоди доставки літаком вантажу канадської не-летальної військової допомоги збройним силам України, Конґрес Українців Канади (Конґрес) разом з #BABYLON’13, зняли фільм який висвітлює співпрацю українсько-канадської громади з урядом Канади стосовно забезпечення українських військових необхідною амуніцією – військові зимові форми, чоботи, та інша допомога дійшла до українських солдатів на фронті.


Конґрес просив, щоб канадські волонтери брали участь у місії під керівництвом Посла Канади в Україні, Його Високоповажності, Романа Ващука.

Олена Кошарна, Голова Дорадчої Ради Конґресу в Україні провадила канадськими волонтреми – активними членами української бізнес-спільноти. Конґрес дякує та визнає внесок Романа Савицького та Брaяна Дишера. Канадські волонтери співпрацювали з українськими волонтерами під проводом Богдана Ковалева, члена Ради Волонтерів призначеного Президентом Порошенком. Юрій Бірюков та Давид Арахамія координують роботу ради, та допомагають уряду України у реформуванні Міністерства Оборони.

Parliamentary Secretary Bezan Arrives in Ukraine to Deliver Non-lethal Security Assistance - international.gc.ca

Parliamentary Secretary Bezan Arrives in Ukraine to Deliver Non-lethal Security Assistance – international.gc.ca


“Найбільше нас вразило те, як швидко допомога яку надіслав канадський уряд була роздана волонтерам та Міністерством Оборони України солдатам, яким був потрібен теплий одяг,” сказала Олена Кошарна, Голова Дорадчої Ради Конґресу в Україні. “Допомога була оголошена канадським Міністром Оборони Робом Ніколсоном 26-го листопада, літак з обладнанням виїхав наступного дня та прибув в Україну 28-го листопада. Тисячі предметів були вивантажені з транспортного літака до центрального військового складу, була проведена інвентаризація, все під спостереженням волонтерів. Тиждень після прибуття літака, чоботи, пальто, штани та рукавички вже носили солдати на військових базах, перед виїздом на передову. Наші волонтери з нетерпінням чекають щоб зустріти наступну доставку канадської нелетальної військової допомоги, яка прибуде кораблем цього тижня в Одесу. ”

Цей короткий фільм документує прибуття допомоги в Києв та розподіл до однієї з військових баз солдатам 93-го батальйону, дислокованого біля Дніпропетровську, перед виїздом на фронт.  #BABYLON’13, український мистецький колектив, документував Революцію Гідності в Україні з перших днів у листопаді, 2013 р., вони пожертвували свій час щоб зняти, редагувати та випустити цей фільм. Конґрес дякує #BABYLON’13 за їх щедрий внесок.

“Ми дякуємо уряду Канади за незмінну підтримку України вцей важкий час, коли Росія вторгнулась та окупувала Крим, та вторгнулась в східну Україну,”заявив Президент Конґресу Павло Ґрод. “Українсько-канадська громада вітає принципову позицію уряду Канади у підтримці України. Я висловлюю нашу щиру подяку за цю необхідну нелетальну допомогу, тренування, та іншу підтримку українських збройних сил.”

1 view0 comments

Kommentare


Post: Blog2_Post
bottom of page