top of page

Канадці готуються до вшанування 79-тoї річниці ґеноциду в Україні

Конґрес Українців Канади, прес-реліз

Оттава, 24 жовтня 2012 р.


Конґрес Українців Канади влаштовує п’ятий щорічний Всеканадський тиждень вшанування жертв Голодомору, що проходитиме з 19 по 25 листопада цього року. Намір Конґресу – щороку об’єднувати українську громаду, а також усіх канадців для спільного вшанування жертв та проведення просвітницької роботи про ґеноцид.

Міжнародний день пам’яті жертв Голодомору відзначатиметься у суботу, 24 листопада. У Канаді цей день також проголошено Всеканадським Днем Пам’яті, як федеральним, так і провінційним законодавствами.

За своїм географічним осередком та інтенсивністю, Голодомор є одним із найбільших ґеноцидів в історії людства. Голодомор є зразком позбавлення права людини на їжу і уособленням порушень людських прав, від котрого постраждали жертви комуністичного режиму довкола світу.

Конґрес Українців Канади продовжує свої старання у напрямку забезпечення справедливого місця для висвітлення ґеноциду у новоствореному на громадські кошти Канадському Музеї Людських Прав та включення тематики Голодоморуу канадські навчальні програми. КУК переконаний у важливості не забувати про цей злочин, що є найкращою запорукою його неповторення в історії.

За повним списком заходів по всій Канаді, що присвячені вшануванню 79 річниці Голодомору, відвідайте інтернет-сторінку: http://www.ucc.ca/programs/projects/holodomor/holodomor-2012/

Відкриймо світові правду про Голодомор!

Україна пам’ятає – світ визнає!

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Komentarai


Post: Blog2_Post
bottom of page