top of page

Канада надасть військову підтримку Українi

Оттава – 7 серпня 2014 року

Конґрес Українців Канади вітає рішення уряду КанадищодонаданняУкраїнівійськового обладнання, в розмірі до 5-ти мільйонів доларів. Канада в черговий раз показала, що вонаоднозначно підтримує народ України у його хоробрійборотьбі на захистсуверенітету і територіальної  цілісностї своєї країни перед обличчямросійської агресії.

Canadian Minister of Defence the Hon. Rob Nicholson announces security aid to Ukraine at CFB Trenton

Canadian Minister of Defence the Hon. Rob Nicholson announces security aid to Ukraine at CFB Trenton


Прем’єр-міністр Канади, Високоповажний Стівен Гарпер заявив, що:

“Сьогодні, військово-транспортний літак CC-130J Hercules відправиться до України з бази канадських збройних сил в Трентоні в першому з серії польотів для доставки військової техніки, яку Україна зможе використовувати для захисту східного кордону проти російської агресії.

Це обладнання – яке включає шоломи, балістичні окуляри, захисні жилети, аптечки, намети і спальні мішки – забезпечить фізичний і медичний захист тим, хто на лінії фронту. Логістичне обладнання, що надається, дозволить Українській Прикордонній Службі ефективно виявляти і відстежувати незаконне переміщення товарів і людей. Це те, про що Україна просила нас, і ми їй це надаємо.”

(Повний текст заяви дивиться за посиланням: http://www.pm.gc.ca)

“Від імені українсько-канадської громади, я дякую уряду Канади за їхню постійну підтримку України. Допомога, оголошена сьогодні, а також санкції, введені Канадою та її союзниками, ще раз підкреслюють той факт, що цивілізований світ залишається об’єднаним і не буде миритися з російською агресію проти України”, – заявив Павло Ґрод, Президент Конґресу Українців Канади. “Канада в черговий раз продемонструвала міжнародне лідерство в якості однієї з перших країн НАТО, яка надала військову підтримку Україні. Ця підтримка дозволить Україні захистити себе від російської агресії і екстремістської і терористичної діяльності, підтримані Кремлем.”

0 views0 comments

Commentaires


Post: Blog2_Post
bottom of page