top of page

Кава наодинці із собою

Бесага Світлана (Ванкувер)

Ванкувер квітне весною, і яскраві фарби насичують місто красою. Свіже, як і завжди, повітря дме з океану, провітрюючи наші завантажені дрібнотами-турботами голови. Час підняти очі до синіх небес і вдихнути теплу прохолоду на повни груди. Час призупинитися на хвильку і посидіти сам на сам із своїми думками про всяке і про своє життя. І з кавою. І з сонячними промінчиками на щоках. І з планами на майбутнє.

Дарунок долі для всіх нас ванкуверчан – це можливість всотувати красу навколишніх гір, річок, озер, водоспадів, океану, травички та хмаринок. Беремо кавусю і гайда на побачення із самим собою. Куди? Вибирайте самі!

1. Оглядова площадка у Deep Cove з дерев’яним  по-канадськи підмостям. Зніміть свої черевики та відчуйте під ногами тепло від нагрітих сонцем дощечок. Відчуйте енергію літа незабаром. Киньте оком на блискучу поверхню води перед собою, на велетенські синьо-зелені гори. Здивуйтеся винахідливості природи. І зробіть ковток кави.

2. Пісок на Buntzen Lake здається мокрим, важким. А, може, він таким і є завжди. Зберігає сліди на поверхні, як люблячі люди зберігають враження від Вас у своїх серцях. Чиї сліди бережете Ви? Ковтніть кави і подзвоніть тому, хто буде радий чути Ваш голос. Скажіть добре слово. Посміхніть людину. І посміхніться самі з кавовим присмаком на губах.

3. Будь-яка лава у Stanley Park кличе присісти і перевести подих. А Ви знайдіть собі свою улюблену лавочку. Поспостерігайте за червоним сонцем, падаючим у воду. За тремтінням листви на деревах. За шаленими білками-метеорами, перманентно зайнятими своїми справами по самісінькі китиці на їхніх вухах. Спокій води і метушливість виживання поруч, гармонійно доповнюють одне одного. Згадайте про плинність часу і подій. Відчуйте цінність моменту.

4. Сходи на Robson Square одне з найкращих місць для філіжанки кави посеред вируючого міста. Сідайте прямо на сходи, а спиною обіпріться об великого залізного птаха. Уявіть, що то Ваші крила, уся їх сила і потужність. Що Ви зробите з цією силою? Як розпорядитеся нею? В яке русло свого життя направите?

coffee-with-yourself 3

5. Проведіть пальцями по холодному білому металу  перил на Canada Place, проходячи вздовж. Відчуйте себе на величезному круїзному лайнері. Найближчі півгодини нікуди не поспішайте. Подаруйте собі трохи часу на розмірену прогулянку палубою. Відпочиньте від суєти.

Насолоджуйтеся життям, і не забувайте зупинятися на хвильку спокійного щастя буття.

Фото автора

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page