top of page

Зустріти лідерів української діаспори було вельми приємно

Голова КУК Павло Грот (ліворуч)  вручає нагороду редактору УВ Віталію Кубацькому

Голова КУК Павло Грод (ліворуч) вручає нагороду редактору УВ Віталію Кубацькому


Валерій Шевчук (Ванкувер)

22-го червня без сумніву лишиться пам’ятним днем в історії української громади Ванкуверу.   Ті,  хто суботнього вечора прийшли до  Католицького Культурного Центру, що по вулиці Аш, без сумніву залишились задоволеними.  Виступи трьох ведучих промовців Павла Грода, Дерека Фразера та Євгена Чолія нікого не залишили байдужим.

Голова Конгресу Українців Канади Павло Грод виявився дотепною і дуже приємною у спілкуванні людиною.  В своїй промові, яка тривала рівно 10 обіцяних хвилин, пан Грод нагадав, що нас поза межами України є 20 мільонів.  Де б у світі ми не опинились – там буде українська організація, зателефонуйте і ви серед своїх.  Канада є найбільш українською країною після України.  Наша громада є серед трьох найбільш впливовіших етнокультурних громад Канади.  Причина цього в тому, що ми починаєм змалку з українських дитячих садків і далі: школи, гуртки, культурні та політичні осередки, кредитові спілки, бізнес організації, то що.  Тут у Канаді ми живем серед багатьох інших народів,  але подивіться що відбувається в змішаних сім’ях:  це зовсім не обов’язково втрата своєї культури – досить часто ми спостерігаєм зворотню асиміляцію.  Прикладів тому є безліч, українцем бути пристижно і наші громади є відкриті для всіх.  Українці є одними з засновників так званих канадських чеснот, таких, як наприклад мультикультуралізм.  Павло Грод закликав продовжувати справу розпочату нашим народом 125 років тому на цій землі на користь Канади і України.  Такі основні тези його промови.

В наступних випусках читайте:  Активісти української громади Ванкуверу нагороджені грамотами КУК

А також: Промова колишнього повномочного посла Канади до України, шановного пана Дерека Фразера на зустрічі з громадою українцями Ванкуверу.

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page