top of page

За дві доби до виборів

Чорноморець (Ванкувер)

Яценюк - лідер об'єднаної опозиції

Яценюк – лідер об’єднаної опозиції


Діюча влада (не піднімаєхться рука написати українська) скомпроментувала себе як тільки могла і де тільки могла.  Аби нормальний президент, то такий парламент давно мав би бути розпущений.  Через два дні це повинні зробити виборці.  За законом загально-людської  логіки країною з 80% українців не може правити уряд в якому більшість не українці.

За тою самою логікою президентом країни не повинна бути людина з інтелектом нижче від пересічного громадянина та ще й карний злочинець у минулому.  Переконаний, що більше 90% українців не притягались до кримінальної відповідальності.  Тоб-то ситуація виглядає позірно гротескною: кого репрезентує ця влада?

Чим скоріше українці посталять все назад з голови на ноги, тим краще.  Дай бог щоб це скоріше наступило післязавтра, бо Україна поступово опиняється в повній міжнародній ізоляції: згадайте як 16 з 20 запрошених президентів центральної Європи відмовились приїхати в Ялту в знак протесту проти політики Януковича…

Проте це влаштовує Росію, яка зневажливо називає Україну своєю Мексикою.

Це з точки зору зовнішньо-політичної неповаги.  Що-до ситуації всередині країни, то вона не набагато краща, і це тому, що зовсім не використовується потужний потенціал нашого народу. Українець за природою незалежний власник і тоді він спроможний на нечувані досягнення, тоді він насолоджується життям,  радіючи результатам своєї праці.  Про це знаєм ми українці, про це весь час говорив Вячеслав Чорновіл, але  неукраїнська влада не знає нашого народу.  Україна ближча за духом до Баварії ніж до Китаю, з якого бере приклад цей уряд продажних “тушок”.  Наші люди ніколи не будуть щасливі працюючи на конвейєрі за полумисок рису в день.  Але олігархів це влаштовує,  найдешевша робоча сила в Європі дає їм можливість мати надприбутки.  Ми варті більшого.

Я не даремно згадав Чорновола, який безумовно був би нашим найкращим президентом.  Чи ви дійсно вірите в байку, що він став жертвою конкуренції в Рухові?  Ми своїх людей не вбиваєм, ми одна сім’я.  А вони вбивають, отруюють або, в кращому випадку, садять за грати як зараз Луценка.

Вибір за вами. В цю неділю.

1 view0 comments

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page