top of page

Едмонтон: Молодіжне Українське Національне Об’єднання підбило підсумки року

Анна Лагода (Едмонтон), для УВ

Весною 2011-го в Едмонтоні розпочався був  черговий сезон успішної праці МУНО під керівництвом нової управи, а саме : голова відділу – Маряна Сех, замісник голови – Анна Лагода, секретар – Аллан  Маковський, фінансист – Надія Космина, член управи – Ірина Цимбалюк. Новообрана управа врахувала досвід попередників, їх здобутки і творчу працю і уже з перших днів приступили до роботи.

І хоч часами було нелегко, Маряна Сех з усіма членами управи приклали багато зусиль щоб спланувати та організувати роботу відділу в 2011-2012 роках.

Пригадаємо, що МУНівці активно приймали участь у фестивалі «Писанка» у  Вегревілі, Альберта, допомагали на Heritage Days, святкуваннях 120- річчя поселення українців в Канаді, та регулярно відвідували збори відділу УНО та Едмонтонського відділу Конгресу Українців Канади.

Також  були успішно проведені святкові збори присвячені створенню МУНО в червні 1934. На ці збори були запрошені усі колишні МУНівці з Едмонтону, зокрема завітали – п.Маруся Залуцька – колишня танцюристка славнозвісного танцювального колективу «Шумка», член Організації Українок Канади та Союзу Українок Канади, п.Ліо Залуцький – член  Українського Національного Обєднання з 30-річним досвідом, п.Мирослав Куць -надзвичайно талановита людина, Почесний член Українського Національного Обєднання, засновник «Шумки», власник чудової колекції старовинних, а також своїх власних, українських вишивок.

Були присутнім також широко відомий усій українській громаді колекцією писанок, Володимир Гриців –член управи УНО, у минулому – Голова Крайової та Едмонтонської  управи МУНО, член  драматичного самодіяльного театру УНО «Сузіря» з 2003 року. Юрій Йопик, як Голова УНО був присутній на цих зборах також.

Хочу скористатися нагодою і щиро подякувати всім гостям за участь у наших святкових  зборах, котрі розпочалися горнятком запашної кави і свіжоспеченим яблучним пирогом, котрий приготувала Анна Лагода. На цих зборах наш відділ поповнився новими членами.

Вітаємо Валентину Олійник, Михася Сех та Катерину Мельник з вступом до МУНО!

Голова відділу, Маряна Сех, як учасниця програми Pier 21 побувала в Нові Шотландії, а також на конференції  УНО і братніх організацій в Торонто де серед багатьох питань зверталася увага на необхідність активізації української молоді та їхнього залучення до відділів МУНО.

В той самий час, Анна Лагода та Валентина Олійник побували на святковому бенкеті  Конгресу Українців Канади Альберти в честь Еда та Марії Стельмах та 120-річчя поселення українців в Канаді. Нам було дуже приємно побувати на цьому заході і поспілкуватися з Едом Стельмахом.


МУНО

На фото: Валентина Олійник, Ед Стельмах, Анна Лагода, Володимир Гриців.

Напередодні  Нового року і Різдвяних свят – МУНО активно готується до Коляди і Маланки.

10 грудня відбулося Різдвяне прийняття УНО і братніх організацій, на якому МУНО вітало усіх гостей театралізованим привітанням. Головою культурно-освітнього комітету відділу Анною Лагодою, з допомогою Валентини Олійник та підтримкою Маряни Сех – був написаний сценарій та підібрані костюми для акторів. Дякуємо за чудовий виступ Аллану Маковському та Вікторові Бурану, а також нашим дівчатам.


МУНО

На фото: Колишні Мунівці з Мар’яною Сех і Анною Лагодою на Різдвяному прийнятті.

МУНО  всіх Вас вітає з Новим роком, Із усіма Різдвяними святами!

Нехай життя із кожним кроком, Ваш дім наповнює скарбами!

Хай сонце радо Вас вітає,  кує зозуля літ багато!

Здоров’я з пишним короваєм, приходить в будні і на свято!

Нехай тепло людських сердець,  Вам душу щиро зігріває,

І переможних справ вінець, хай  Вашу голову вінчає!

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page