top of page

Допомога іммігрантам: Skills Connect at Douglas College

Віталій Кубацький (Ванкувер)


Хотілось поділитись із читачами УВ своїми враженнями від відвідин інформаційної сесії Skills Connect, що відбулась у тренувальному центрі Douglas College у Бернабі. Мені сподобалось, і сподіваюсь що багатьом пошукувачам “канадської мрії” ця інформація стане у пригоді.

Якщо спрощено, то мета програми – допомогти новоприбулим кваліфікованим іммігрантам до Канади швидше знайти роботу згідно своєї професії. Кваліфіковані консультанти із вашої індустрії (напр. охорона здоров’я, менеджмент тощо) працюватимуть з вами особисто та допоможуть поставити конкретні цілі, скласти чіткий календарний план їх досягнення та допоможуть порадами та “інсайдерською” інформацією.

Все це безкоштовно, точніше за кошт уряду.

Але по порядку. Спочатку, хто може взяти участь у програмі:

–          якщо Ви є Canadian Permanent Resident

–          якщо Ви іммігрували до Канади на протязі останніх 5 років (відколи отримали PR card);

–          якщо Ви маєте високий рівень володіння англійською мовою;

–          якщо Ви були сертифіковані як спеціаліст або маєте досвід роботи спеціалістом не менше 5 років;

–         якщо Ви не отримаєте фінансову допомогу від уряду (Employment Insurance)

Якщо ви задовольняєте вищезгадані критерії, то ви можете зареєструватись на інформаційну сесію на одному із кампусів Douglas College, дублюю інформацію з вебсайту:

To register for an information session in your area, e-mail skillsconnect@douglascollege.ca or call: Surrey/Langley: 604.588.7772 Burnaby: 604.438.3045 Abbotsford/Chilliwack: 604.866.1645 or 604.866.0257

Після інформаційної сесії вас попросять заповнити деякі анкети, залишити резюме, додаткову інформацію про себе і протягом тижня вам призначать особистого консультанта, який працюватиме з вами індивідуально. Окрім того, пропонується відвідати безкоштовні сесії (workshops) щодо складання резюме, пошуку роботи, співбесіди і тд.

В межах програми ви отримаєте можливість познайомитись із людьми, що вже пройшли шлях пошуку кваліфікованої роботи в Канаді, будуть зустрічі із “людьми з індустрії”, потенційними роботодавцями та вам допомагатимуть інформацією про наявні вакансії на роботу та на волонтерство.

Якщо ж згідно вашої професії вам потрібно у Канаді пройти сертифікацію, здати екзамени і тд., то в межах програми організовуються спеціальні підготовчі курси, наприклад для лікарів – симуляції практичного лікарського екзамену OSCE, за участю викладачів, які прийматимуть реальний екзамен.

І чи не найпривабливіше, в межах певного бюджету, програма оплачує вам 2/3 витрат, необхідних для сертифікації у вашій професії (здача екзаменів, спеціалізовані курси і тд.). Такі витрати спочатку має одобрити ваш персональний консультант.

Читайте більше на сайті – http://www.skillsconnect.ca/seeking-employment

Якщо Ви якраз у процесі пошуку свого місця у канадському суспільстві, відчуваєте, що дещо заплутались і розгубились, можливо саме Skills Connect дасть вам необхідний поштовх у правильному напрямку.

Тож не зволікайте, дійте, take action!

2 views0 comments

ความคิดเห็น


Post: Blog2_Post
bottom of page