top of page

Дитячий конкурс "Я козацького роду!" запрошує до участі українців діаспори

Дитячий табір «Козацька Фортеця» за підтримки всеукраїнських мистецьких та освітніх асоціацій відкриває ІVсезон 5- річного Дитячого Національного Конкурсу «Я козацького роду!»


Якими були козаки? Який одяг та зброю мали? Як воювали? Де і як жили? Що любили і цінували? Експериментуйте, фантазуйте, шукайте і фотографуйте усе, що  уособлює та відображає справжніх лицарів України – козаків.

Надсилайте ваші роботи на Конкурс козацького фото  та отримайте подарунки від Дитячого табору „Козацька Фортеця” та партнерів конкурсу!

Тема конкурсу: «В ОБ’ЄКТИВІ ФОТОКАМЕРИ – КОЗАЦЬКИЙ СВІТ»

Умови конкурсу:

 1. Конкурс триває з  20 листопада 2012р. до 20 березня 2013р.

 2. Робота має тематику: козацький фотопортрет, знімки історичних та архітектурних пам’яток козаччини, козацькі фото на вільну тему.

 3. Надіслані чорно-білі та кольорові світлини мають бути виставкової якості, розміром 30х40 см. Кожен учасник може надіслати не більше 10 фоторобіт.

 4. Учасники гарантують, що вони є авторами надісланих фото та участю у конкурсі не порушують прав третіх осіб. Якщо на світлині є зображення дітей, то обов’язково треба мати дозвіл від батьків дітей на демонстрацію цього фото. Знімки надавати в оригінальному вигляді (без використання Adobe Photoshop чи інших програм графічних редакторів).

 5. Роботи надсилати на поштову адресу: а/с 79, Київ 211, 04211 Україна з позначкою 

 6. «Я  козацького роду!». Додатково надати фото в електронному вигляді у форматі JPEG, записане на CD/ DVD чи надіслати на електронну адресу: tabir@hopak.kiev.ua

 7. Надсилаючи роботу учасник має вказати на зворотному боці кожної фотографії: ім’я та прізвище, дату і рік народження, місце навчання, поштову адресу з індексом та контактні телефони. У коментарі можна написати додаткові пояснення до фото.

 8. Організатори мають право на використання конкурсних робіт з метою популяризації Конкурсу та в інших акціях Дитячого табору «Козацька Фортеця» із зазначенням авторства.

 9. Фотороботи, надіслані на конкурс, не повертатимуться.

 10. Вік учасників: 6-16 років.

 11. Кінцевий термін подачі робіт –  20 березня 2013 р.

Нагородження переможців:

 1. Переможці конкурсу будуть запрошені до Києва на офіційне нагородження у квітні  2013р.

 2. 1-10 місця – путівка до Дитячого табору «Козацька Фортеця»

 3. 11-20 місця – справжні козацькі подарунки.

 4. Переможці та лауреати стануть співавторами козацького поетично-художнього альбому та учасниками унікальної виставки козацького фото.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (044)229-47-73, (050)410-79-32 або на сайт: www.hopak.kiev.ua, електронна адреса: tabir@hopak.kiev.ua

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page