top of page

Джон Хоу – канадський художник-ілюстратор


John_Howe_2003

Це Джон Хоу – канадський художник-ілюстратор, який працює в стилі історичного фентезі. Народився в м Ванкувер (Канада, Британська Колумбія) в 1957 році. Після закінчення середньої школи, в 1976 році, поїхав до Франції, де закінчив Школу мистецтв у Страсбурзі, по спеціалізації ілюстратор. В даний час художник живе у Швейцарії, у місті Невшатель, з дружиною і сином, також ілюстратором.

Джон Хоу – один з найвідоміших художників-ілюстраторів культових творів англійського письменника Дж.Р.Р. Толкієна, який присвятив більшу частину свого життя візуалізації його робіт. Завдяки прозорливості режисера Пітера Джексона, який запросив у свій час Джона Хоу і Алана Лі для роботи над фільмом “Володар Кілець”, світ Середзем’я знайшов реальність на великому екрані, відкривши всім шанувальникам фентезі нові канони жанру – як історіческго розповіді. В останні роки художник багато часу працював в Новій Зеландії на студії Джексона “Вінгнат Фільм”, створюючи тисячі ескізів і креслень для фільмів “Володар Кілець” і “Хоббіт”, також, як свого часу ретельно створював світ Толкієна в ілюстраціях.


Helms_Deep

Видний і активний член Всесвітнього співтовариства мистецтва фентезі, Хоу проводить регулярні виставки своїх робіт і читає лекції у всьому світі.


mordor

Хоббі Джона Хоу – фотографія і художня література. Однак, є ще одне захоплення, яке вельми допомагає йому як художнику – історична реконструкція. Завдяки серйозним знань в галузі європейської історії, і копіткій роботі над історичними матеріалами, Хоу привносить у світ Середзем’я той неймовірний реалізм і детальну пропрацьованість, основи якої заклав сам Толкієн. У цьому світі все, від зброї та обладунків до архітектури, підпорядковане єдиній стрункій моделі давньої, немов існувала насправді реальності, зі своєю багатою історією і культурою.


bViss

Тому, коли Ви дивитеся фільми Пітера Джексона або гортаєте альбоми з ілюстраціями до “Сільмарилліоні”, “Хоббіта”, “Володар перснів”, Ви в першу чергу бачите світ Середзем’я очима художників Джона Хоу і Алана Лі, майстрів, кожна деталь у творах яких настільки само важлива і значна, як і в основному джерелі їх натхнення – роботах професора Джона Рональда Руела Толкієна.


tumblr_ltja1bzar11qbbmero1_1280
0 views0 comments

Komentáře


Post: Blog2_Post
bottom of page