top of page

Джастин Трудо прийняв присягу як 23-тий прем’єр міністр Канади

Вперше в історії Канади дві жінки українського походження стали міністрами

4-го листопада, 2015р. – ОТТАВА – Конґрес Українців Канади (Конґрес) вітає Високоповажного Джастина Трудо як 23-го Прем’єр Міністра Канади. Конґрес бажає Прем’єр Міністру Трудо та його новому уряду успіхів у їхній службі державі та сподівається на констриктивну та ефективну співпрацю в питаннях важливих для українсько-канадської громади.

Trudeau1

Rt. Hon. Justin Trudeau swears oath as Prime Minister of Canada. Photo: CBC News


“Від імені 1.3 мільйонної українсько-канадської громади, я вітаю Прем’єр Міністра Трудо та буду радий співпрацювати з ним та з новим урядом,” заявив Павло Ґрод, Національний Президент Конґресу Українців Канади. “Уряд накреслив амбітну програму для всіх канадців й ми очікуємо співпраці з урядом над ключовими питаннями, в тому числі, щодо пріоритету питання України в зовнішній політиці Канади, ратифікації Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною та підтримку Канадою безпеки та суверенітету України.”

Hon. Chrystia Freeland swears oath as Minister of International Trade

Hon.-Chrystia-Freeland-swears-oath-as-Minister-of-International-Trade


Серед 30-ох міністрів призначених до Федерального Кабінету вперше в історії Канади дві українсько-канадські жінки стали міністрами – Високоповажна Христя Фріланд – Міністр міжнародної торгівлі та Високоповажна МаріАнн Мигайчук – Міністр працевлаштування, розвитку трудових ресурсів та праці.

Hon. MaryAnn Mihychuk swears oath as Minister of Employment, Workforce Development and Labour

Hon. MaryAnn Mihychuk swears oath as Minister of Employment, Workforce Development and Labour


“Вперше в історії, Канада матиме дві авторитетні й впливові українсько-канадські жінки в Кабінеті на високих економічних посадах, відповідальних за виконання програми уряду щодо економічного розвитку,” заявив Тарас Залуський, Виконавчий Директор Конґресу Українців Канади. “Від початку першої імміграції українців до Канади 125 років тому, українсько-канадська спільнота вперше має таке впливове представництво в Федеральному Кабінеті.”

Повний склад Кабінету Міністрів Канади можна знайти за посиланням http://pm.gc.ca/eng/cabinet

2 views0 comments

Kommentare


Post: Blog2_Post
bottom of page