top of page

День Незалежності України у Ванкувері – 2017

Українська Громада Ванкувера на святкуванні дня Незалежності України!


У суботу, 26 серпня 2017 року, у Ванкувері пройшов традиційний пікнік до Дня Незалежності України, організований волонтерами Конґресу Українців Канади у Британській Колумбії та молодіжної організації Українська Молодь у Ванкувері.

Щиро дякуємо усім нашим гостям (котрих цьогоріч було понад 300) за чудовий настрій, теплу атмосферу, сонячні посмішки, мелодійні пісні та смачні домашні частування! До речі, перший пікнік до святкування Дня Незалежності відбувся у 2009 році!

Надзвичайно приємно було бачити грайливих та веселих діточок, шкільну та студентську молодь, середнє та старше покоління різних хвиль еміграції, та наших канадських друзів. Ми всі насолодилися чудовою літньою погодою, смачним BBQ від КУК, сучасною українською музикою, грою на аккордеоні та народними піснями наживо, приємним спілкуванням у дружньому колі.

Дякуємо Валерію Шевчуку та Генадію Костюку за їхню невтомну працю – завдяки ним кожен мав змогу поласувати гарячим BBQ. Денис Поліщук звеселяв громаду грою на аккордеоні та чудовим співом. Мар”яна Савка, Тетяна Пелихата, Юлія Шокалюк та Ліза П”ятько допомагали декорувати галявину, Лідія Слободян опікувалася крамничкою. Наталя Малишева та Софія Пилипенко зробили чудові фото. Величезна подяка вам – наші волонтери!

Ще трохи фото Української Громади далі: 

Студенти, що приїхали до Ванкувера на навчання також долучились до нашого святкування! “Наша студентська громада все зростає і поповнюється новими представниками. Ми починали із 20-ти, а зараз нас понад 200!” – повідомляє Мар’яна Савка, представник організації Українська Молодь у Ванкувері.

Додавайтесь до нашої групи у фейсбук: https://www.facebook.com/groups/UkrainiansInVancouver

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page