top of page

Дарт Вейдер – захисник інтернет спільноти від сваволі Мін’юсту

Сергій Горицвіт (Одеса)

Одесити вже давно сприймають героя американського кіносеріалу «Зоряні війни» Дарта Вейдера як свого реального, а не віртуального земляка. Він надійний соратник українського хакера міжнародного масштабу і досить епатажного політика Дмитра Голубова. У 2008 році Дарт Вейдер першим вступив до його Всеукраїнської громадської організації «Інтернет парламент», яка об’єднала соціально активну молодь, а потім до створеної на її основі Інтернет партії України. Нині партія має десятки тисяч прихильників по всій Україні, свої відділення у багатьох містах.

На її рахунку численні атаки Дарта Вейдера на мера Одеси Олексія Костусєва, бо цей  корупціонер і українофоб, за словами кіногероя, «давно перейшов на бік Темних сил і фактично нищить місто, роздаючи своїм друзям узбережжя та пам’ятники архітектури».  Минулого року Дарт Вейдер, Шрек, Супермен та інші кіногерої влаштували біля приміщення Держкіно у Києві акцію «Дублюйте, озвучуйте нас українською!». Спільники Дарта Вайдера – Анонімуси постійно виступають проти цензури в Інтернеті, переслідувань журналістів, проти скандального «мовного закону» Ківалова-Колесніченка. Вони брали активну участь і у передвиборчій акції «Дай копняка під зад регіоналам!».

Дарт Вейдер йде на штурм Міністерства юстиції


На початку лютого нинішнього року Інтернет партія України оголосила про початок всеукраїнської акції «Мін’юст без Лавриновича». Зумовлено це тим, що Олександр Лавринович домігся через суд заборони діяльності ІПУ, зіславшись на те, що у партії  немає регіональних організацій, хоч навіть на сайті державної реєстрації вони значаться. У відповідь на це 6 лютого близько 200 чоловік у масках хакерського руху «Анонімус» вже пікетували Міністерство юстиції. Після цього невідомими були зламані сайти  Київського й Тернопільського обласних управлінь юстиції. Не відновили вони свою роботу до цих пір.

А 26 лютого Дарт Вейдер, який обіймає посаду першого заступника глави Інтернет партії України, із загоном штурмовиків атакував Міністерство юстиції. Мета штурму – «примусове ознайомлення міністра Лавриновича з документацією, що підтверджує цілковиту законність і правомочність існування партії». Прирівнявши міністра до героя одеських анекдотів Рабиновича, герой «Зоряних війн» публічно заявив: «Я не дозволю будь-яким «рабиновичам» здійснювати рейдерські атаки на опозиційні політичні рухи. Я змушу пошкодувати про свій вчинок кожного чиновника, який  прямо чи опосередковано брав участь у цьому злочині».

Сутичка біля міністерського порогу


За словами штурмовиків, міністр, злякавшись силового варіанту розвитку подій, заблокував вхід у свій бункер, кинув проти Дарта Вейдера «своїх кращих лисих роботів  класу MU69, однак за непокору Владиці, роботи були атаковані солдатами Галактичної  Імперії». Потім «на допомогу Лавриновичу прибули елітні частини МВС, які вступили у бій зі штурмовиками. А сам міністр залишив свій бункер через підземний хід і  сховався в районі вулиці Банкової». Ось такий звіт оприлюднив Дарт Вейдер на сайті своєї партії.

Як і слід було чекати, першими пораділи цій звістці одесити. Вони не сумніваються, що Дарта Вейдера дружно підтримають Анонімуси. Вони здійснять нові атаки на Олександра Лавриновича і влаштують йому такі «вирвані роки», що він на все життя  затямить, що означає цей одеський вислів. Адже за Інтернет партією стоїть надпотужна сила інтернетспільноти, яка не потерпить знущань із боку чиновників.

Відео про штурм Дартом Вейдером Мін’юсту:


Фото й відео із сайту ipu.com.ua

0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page