top of page

В Інституті Технологій Британської Колумбії (BCIT) організували благодійний обід на підтримку Єврома

30 січня в Технологічному Інституті Британської Колумбії  (BCIT) організували благодійний обід в підтримку Євромайдану. Про це повідомила на своїй Фейсбук-сторінці п. Світлана Комінко, Координатор міжнародних програм Школи Бізнесу BCIT і відомий громадський активіст Ванкуверу.

Волонтери готуються пригощати студентів українським обідом


Цитуємо “Сьогодні відбувся студентський фонд-рейзинг в BCIT. Знову нашуміли і розповіли канадцям про те, що відбувається в Україні. Прийшло дві знімальні групи, брали інтерв’ю, завдяки чому ще більше людей дізнається про майдан та наших хоробрих майданівців. Свічки пам’яті горіли коло потретів мужніх героїв майдану, що відійшли у вічність.

Пригощали смачним обідом від пані Галини Калинович, продавали маківники та свіжо-спечені бананові мафіни. Назбирали $1,121. Дякую господині, Галині Калинович, всім дівчатам, що допомагали робити голубці та покрили витрати на продукти, волонтерам, що займалися доставкою, підбіркою відео матеріалів та всім, хто віддав свій час для презентації подій в Україні та обслуговування на кампусі.

Якщо студенти інших навчальних закладів бажають продовжити, то звертайтесь до студентів BCIT за порадою. Сильніші Разом!”

1 view0 comments

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page