top of page

Вічна пам’ять Любі Петрів

Myroslav Petriw (Vancouver)

Luba Petriw

Luba Petriw


Ділимося сумною вісткою що несподівано у вівторок, 26го травня 2015 р. відійшла у вічність наша дружина, мама, бабця й учителька, Люба Амалія Петрів.

Любця народилася в Торонті 16го квітня 1957р в родині Влодка і Софії Ґавур. Молодша сестра Романа Ґавура, Люба виховувалася під опікою її бабці, Амалії Микицей, учителькою і засновницею української школи в Надвірні ще перед війною. Поза родинним колом Люба була Пластункою і хоч вже давно однострою не вдягала але ціле життя жила і діяла за пластовими принципами. Люба пізнала Мирослава (Мірка) Петріва у 1976р і вийшла заміж у 1978р. Разом вони виховали трьох синів, Ярослава, Марка та Адріяна.

Переселившись до Coquitlam, BC у 1990р. Люба вчила дітей садочку Рідної Школи як і теж студентів Simon Fraser University. Учні, і великі і малі з радістю приходили на навчання до «пані Люби».

Але найбільше уваги Люба приділяла внукам Дінчикові та Чейсикові. Під її опікою виростали чемні й мудрі хлопчики.

Уся українська громада Ванкуверу любила та поважала «пані Любу». Без її порад багато гарячих голов були б нехотячи вчинили або сказали щось що вийшло б громаді на зло. Проте хоч за природою поміркована, але Люба перетворювалася на тигрицю коли хто небуть грозив добрій славі кому з її родини та друзів. Тим самим вона мала чіткий інстинкт зразу із першої зустрічі розпізнавати фальшивих чи брехливих осіб. Дружити з «панею Любою» це було честь і визнання.

З великим смутком родина Петрів та широке коло її друзів та подруг прощається з нашою неповторною Любцею. Парастас і прощання відбудеться о 7 вечора в четвер 4го червня у приміщені Burkeview Funeral Home 1340 Dominion Ave, Port Coquitlam, BC; Phone:(604) 944-4128 . Панахида буде о 10 рано 5го червня, теж у Burkeview; а саме поховання відбудеться о полудні між затишними деревами цвинтаря Robinson Memorial Park Cemetary, 621 Robinson St, Coquitlam, BC; Phone:(604) 927-6020.

Вічная пам’ять.

Герої не вмирають!

Якщо хто схоче зробити пожертву, то як учительці з самої природи й натури, просимо подарувати на українську школу у Ванкувері. Це можна здійснити зробивши пожертву на:

Eparchy of New Westminster,  memo: Eparchial School​

2 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page