top of page

Відійшов у вічність св. пам’яті Михайло Горинь (1930-2013)

Світовий Конґрес Українців, медіа-реліз


Світовий Конґрес Українців висловлює глибоку скорботу з приводу смерті 13 січня 2013 р. вірного сина українського народу, відомого українського дисидента, правозахисника та громадсько-політичного діяча – св. пам’яті Михайла Гориня.

Життєвий шлях Михайла Гориня є прикладом жертовного служіння українському народу та взірцем боротьби за незалежність України і її розбудову як демократичної правової держави. Світове українство пам`ятає св. пам’яті Михайла Гориня як активного шістдесятника та члена Української Гельсинської групи, довголітнього незламного в’язня радянських концтаборів, провідника Народного руху України, народного депутата та голову Української всесвітньої координаційної ради.

За високі заслуги перед українським народом та Україною Михайло Горинь нагороджений такими високими державними відзнаками, як орден “За заслуги” II ступеня та орден князя Ярослава Мудрого V ступеня.

У зв’язку з тяжкою втратою Світовий Конґрес Українців висловлює свої щирі співчуття дружині, рідним і близьким св. пам’яті Михайла Гориня та всім, хто його знав і любив.

Вічна йому пам’ять!

Світовий Конґрес Українців

145 Evans Ave., Suite 207 Toronto, ON M8Z 5X8 Canada

Tel. (416) 323-3020 Fax (416) 323-3250 e-mail: congress@look.ca

0 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page