top of page

Відійшов у вічність всіма шанований пан Іван Головатий

Пан Головатий

Пан Головатий


Першого листопада на 88-му році життя спочив на віки один піонерів-засновників Української Православної Церкви у Нью-Вестмінстері вельмишановний пан Іван Головатий.  Дружина, діти, онуки, парафіяни церкви та чисельні друзі будуть прощатись з паном Головатим у четвер, 8-го листопада о 1-шій по-полудні у Victory Memorial Park Funeral Center, 14831 28th Avenue, Surrey, BC.  Відспівування та Служба Божа там же, завтра 7-го листопада від 7-мої по 9-ту вечора.

Іван Головатий народився 25 лютого 1924 року в сім”ї українського православного диякона у Foam Lake, Saskatchewan.  Родина мала 13 дітей, які виховувались в українських традиціях і допомагали  батькам працювати на сімейні фармі. Як і більшість молодих людей, у 18 років Іван поїхав попробувати свої сили і подивитись Канади.  Працював на різних роботах у різних провінціях, але найбільше йому сподобалась Британська Колумбія. Тому, повернувшись до Саскачевану, і навіть придбавши там на зароблені гроші фарму,   через де-який час знов переїхав до Ванкуверу. Перед тим одружився з Марією, народилась перша дочка. Йшов 1955 рік.

Іван Головатий працював на будівництві, дорожніх роботах, а найбільше у Vancouver General Hospital, звідки і вийшов на пенсію.  Сім”я Головатих завжди по неділях відвідувала церкву, а головне, пан Головатий разом з іншими патріотами-українцями своїми руками відбудував Українську Православну Церкву Петра і Павла у Нью Вестмінстері.  Це було на початку 1960-тих.  До останнього дня він залишався активним парафіянином цієї церкви, і ще зовсім недавно ми жваво дискутували  події в Україні, за звичай на каві після служби. Пан Головатий завжди був душею компанії, мав дотепний розум, грав на кількох музичних інструментах, він є добре знаний в українських колах Великого Ванкуверу. Народжений в Канаді, він чудово володів українською мовою і до останнього дня вболівав за Україну та православну Церкву.

HOLOWATY, John George Born February, 25 1924 in Foam Lake, Saskatchewan; passed away peacefully on November 1, 2012 in Surrey, BC. Leaving to mourn is his wife Mary, daughter Caroline Breitschuh, son Randy Holowaty, daughter Shelly Hall; grandchildren Christopher, Darren, Barry, Steffen, Carsten, Clint, Derek, Kayla, Brett, Cassandra, Danny, Robert, Natasha, Jonathon and great-grandchildren. Also brother Nick Holowaty and sister Anne Melnyk and many nieces and nephews, relatives and good friends.  He will be remembered for his sense of humour, his luck with cards and the sparkle in his eye as he joked with friends and family. He touched many people’s lives especially his grandchildren who fondly remembered him as “Gido.” A prayer service will be held on Wednesday, November 7 from 7:00 p.m. to 9:00 p.m. and a service of remembrance will be held on Thursday, November 8 at 1:00 p.m. at Victory Memorial Park Funeral Centre, 14831 28th Avenue, Surrey, BC. To leave a condolence message, please visit www.victoryfuneralcentre.ca

1 view0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page